MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Przyjechałem z moją klasą między innymi po to, żeby zobaczyć naszą kielecką Politechnikę. Tu studiowali moi rodzice, a ja ciągle jeszcze waham się z wyborem. Koledzy zastanawiają się nad AGH lub Politechniką Warszawską. Postanowiliśmy dokładnie sprawdzić, czym różnią się programy, warunki przyjęć i warunki studiowania w tych trzech uczelniach na przykładzie energetyki...Sebastian Woźniak z Technikum nr 1 w Busku-Zdroju jest zachwycony Halą Sportową Politechniki Świętokrzyskiej – Bo sport, a tu siatkówka jest podobno specjalnością uczelni, ma dla mnie wielkie znaczenie.

Pierwsze grupy gości Kieleckiego Salonu Maturzystów pojawiły się na dwie godziny przed oficjalnym otwarciem. Potem tłum gęstniał, by – po odwiedzeniu punktów informacyjnych dwudziestu uczelni z całej Polski – spokojnie zasiąść w najnowocześniejszych aulach wykładowych i posłuchać ekspertów OKE w Łodzi, opisujących maturę 2013.

Większości wystawców już około południa zaczęło brakować materiałów promocyjnych. Nic dziwnego: Kielecki Salon Maturzystów odwiedziło w czwartek, 20 września, blisko 10 000 uczniów z województwa świętokrzyskiego.

Prorektor Politechniki Świętokrzyskiej prof. Krzysztof Grysa oraz przedstawiciele Regionalnego Komitetu Honorowego gorąco namawiali gości Salonu do maksymalnego wykorzystania takich spotkań w procesie tworzenia własnej strategii sukcesu, życząc im powodzenia na maturze i celnego wyboru studiów. – Dobrze zdana matura, sensownie dobrane przedmioty na odpowiednim poziomie, pozwolą Wam wybierać wśród wielu możliwości. A to przecież ważna życiowa decyzja – przekonywała w wykładzie inauguracyjnym Danuta Zakrzewska, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt