MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2021 ogłoszony zostanie, w związku z decyzją dotyczącą terminu ferii zimowych, 27 stycznia.  

Przygotowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy przedstawiony zostanie wspólnie z naszym Partnerem Głównym - Szkołą Główną Handlową w Warszawie, a także Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Partnerami rankingów wojewódzkich zdecydowały się zostać m.in.: Politechnika Białostocka, Politechnika Gdańska, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Zapraszamy uczelnie akademickie do współpracy w popularyzacji najlepszych polskich szkół i partnerskiego spotkania z kandydatami na prowadzone przez Państwa studia. Ranking tegoroczny powinien już pokazać, jak dotychczasowi liderzy poradzili sobie w czasie nadzwyczajnej pandemicznej sytuacji. To ważne dla jakości uczelnianego procesu kształcenia.

Uczelnie zainteresowane współpracą partnerską prosimy o pilny kontakt z zespołem marketingu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt