Znak najwyższej jakości - zgłoszenie

Aby otrzymać elektroniczną wersję „tarczy” Dyrektor Szkoły powinien wypełnić i przesłać poniższy formularz.

Formularz zgłoszeniowy
Nazwa szkoły
Nazwa Rankingu
Miejsce Szkoły
w Rankingu 2018
Imie i Nazwisko Dyrektora Szkoły
Miasto
Kod pocztowy
Ulica
Adres e-mail
Telefon
Adres www
Uwaga: powyższe informacje są obowiązkowe!
Jesteśmy zainteresowani otrzymaniem informacji o zasadach uzyskania licencji na użytkowanie Znaku Najlepszej Szkoły na innych niż oficjalna strona internetowa polach eksploatacji.

Uwaga 1. Publikacji „tarczy” na stronie internetowej Szkoły obowiązkowo towarzyszyć musi tekst informujący (przykładowa treść):

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Gdańskie Liceum Autonomiczne jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2018”.

Obowiązującą treść tekstu towarzyszącego Znakowi Jakości każda zainteresowana szkoła otrzyma razem z „tarczą”. Przykład umieszczenia znaku jakości na stronie szkoły.

Uwaga 2. Uprawnione szkoły uzyskują w 2018 roku prawo do nieodpłatnego używania Znaku Najlepszej Szkoły JEDYNIE na oficjalnej stronie internetowej Szkoły. Jeśli Szkoła chciałaby wykorzystać Znak Najlepszej Szkoły w innych nośnikach informacji (publikacje drukowane, plakaty, pliki video, audycje telewizyjne i inne) jest zobowiązana – zgodnie z prawem – do uzyskania od Perspektyw licencji na ustalone pola użytkowania znaku z tarczy z logiem „Perspektywy”. Szkoły zainteresowane uzyskaniem takiej licencji (która może być związana z odpłatnością) proszone są o zwrócenie się w tej sprawie do Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” wprowadza dla najlepszych polskich liceów i techników specjalne tytuły i wyróżnienia graficzne o kształcie szkolnych „tarcz”, będące potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia.

W ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2018 ocenie poddano 2195 liceów ogólnokształcących i 1744 techników, z których wyłoniono najlepszych 500 liceów ogólnokształcących i 300 najlepszych techników w Polsce. Tabele rankingowe pomogą Państwu w określeniu, czy szkoła może posługiwać się Znakiem Jakości Złotej, Srebrnej czy Brązowej Szkoły w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Perspektywy 2018 lub Ogólnopolskim Rankingu Techników 2018.

Tytuł „Złotej Szkoły 2018” przysługuje szkołom ponadgimnazjalnym, które:

  • w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2018 zajęły miejsca: 1 – 100
  • w Ogólnopolskim Rankingu Techników 2018 zajęły miejsca: 1 – 100

Tytuł „Srebrnej Szkoły 2018” przysługuje szkołom ponadgimnazjalnym, które:

  • w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2018 zajęły miejsca: 101 – 300
  • w Ogólnopolskim Rankingu Techników 20187 zajęły miejsca: 101 – 200

Tytuł „Brązowej Szkoły 2018” przysługuje szkołom ponadgimnazjalnym, które:

  • w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2018 zajęły miejsca: 301 – 500
  • w Ogólnopolskim Rankingu Techników 2018 zajęły miejsca: 201 – 300

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki

Steroide online kaufen seriösen steroide Shop in Deutschland