MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Szkoła Główna Handlowa w Warszawie otrzymała wyróżnienia CIMA Prize-Winner Award oraz Global Excellence Award. 

CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) jest instytutem zajmującym się kształceniem profesjonalistów z dziedziny zarządzania finansami. Oferuje międzynarodowy program kwalifikacji zawodowych w dziedzinie tzw. rachunkowości zarządczej. Program szkoleniowy poświęcony jest wyłącznie kształceniu specjalistów na potrzeby pracy w środowisku biznesowym. Głównym obszarem zainteresowania CIMA w zakresie kompetencji zawodowych jest zarządzanie przedsiębiorstwem i rola strategicznej informacji zarządczej w tym procesie.

Dzięki współpracy z CIMA, SGH w swojej ofercie programowej posiada specjalności międzykierunkowe doskonale wpisujące się w nurt konieczności łączenia wiedzy teoretycznej z kompetencjami ważnymi w praktyce biznesowej. Programy specjalności międzykierunkowej oferowane są studentom na studiach licencjackich i magisterskich i obejmują przedmioty realizowane w języku polskim i angielskim. Z oferty tej mogą skorzystać zarówno studenci studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.

Andrew Harding, FCMA, CGMA, dyrektor naczelny w CIMA, skomentował:

„Nagrody CIMA Excellence Awards przyznaje się instytucjom i osobom, które wniosły wybitny wkład w profesję księgowego i niestrudzenie pracowały nad zapewnieniem swoim studentom możliwie najlepszej edukacji oraz nad przygotowaniem kolejnego pokolenia księgowych do rzetelnej pracy. Nagroda CIMA Excellence, którą otrzymała SGH, jest prawdziwym świadectwem zaangażowania uczelni w budowanie przyszłości naszego zawodu”.

Sponsorowane przez Association of International Certified Professional Accountants, najbardziej wpływową organizacją zawodowych księgowych, łączącą mocne strony Amerykańskiego Instytutu CPA (AICPA) i Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) nagrody CIMA Excellence Awards będą przyznawane corocznie osobom, które odmieniły globalną społeczność księgową oraz aktywnie wspierały swoich studentów w zdobywaniu tytułu Chartered Global Management Accountant (CGMA), najbardziej rozpowszechnionego tytułu w dziedzinie rachunkowości zarządczej na świecie.

Źródło: https://gazeta.sgh.waw.pl/?q=komunikaty/sgh-wyrozniona-przez-cima

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project