MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Bez względu na pandemię, to będzie prawdziwe święto polskiej edukacji: 27 stycznia o 12.00 rozpocznie się (online) gala ogłoszenia wyników XXIII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021. Bądźcie z nami!

Rok temu przedstawiciele najlepszych polskich liceów i techników przyjechali do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Było, tłoczno, gwarno i radośnie. W roku 2021 SGH także jest gospodarzem gali, którą jednak z powodu pandemii musimy przeprowadzić online.

Emocji z pewnością jednak nie zabraknie, bo Ranking Liceów i Techników to „lustro”,  w którym co roku przegląda się polska edukacja. Oparty wyłącznie na twardych danych z okręgowych komisji egzaminacyjnych, Systemu Informacji Oświatowej (SIO) MEiN i komitetów głównych olimpiad, wskazuje szkoły, w których warto się uczyć. I są to nie tylko te z samej czołówki, ale także z dalszych miejsc, wszystkie bowiem, które znalazły się w zestawieniu, spełniły kryterium wejścia, którym jest matura z języka polskiego i matematyki zdana przez uczniów na poziomie co najmniej 0,75 średniej krajowej. 

Podczas gali poznamy tradycyjnie najlepsze szkoły w Rankingu Liceów i Rankingu Techników, a także zwycięzców rankingów wojewódzkich, maturalnych i olimpijskiego. Połączymy się z najlepszymi szkołami, a na zakończenie wykonamy tradycyjne pamiątkowe zdjęcie uczestników – tym razem wirtualnie. To będzie niezwykła pamiątka niezwykłego roku.

Galę będzie można oglądać 27 stycznia od na stronie www.perspektywy.pl, będziemy ją tez transmitować na Facebooku i YouTube.

Oglądajcie, bo będzie się działo!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project