MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Z inicjatywy Instytutu Autostrada Technologii i Innowacji Akademia Górniczo-Hutnicza została członkiem Association for Sustainable Process Industry through Resource and Energy Efficiency (A.SPIRE). Misją tego  stowarzyszenia jest rozwój i wdrażanie innowacji w zakresie efektywności energetycznej i surowcowej przemysłu procesowego.

A.SPIRE to kontraktowe partnerstwo publiczno-prywatne mające na celu opracowanie i wdrażanie innowacji w zakresie efektywności energetycznej i surowcowej przemysłu procesowego. Inicjatywa SPIRE obejmuje sektory: chemiczny, metali nieżelaznych, stalowy, cementowy, ceramiczny oraz surowców mineralnych i wody w przemyśle.

Stowarzyszenie A.SPIRE reprezentuje ok. 150 interesariuszy przemysłowych i badawczych z kilkunastu krajów w całej Europie.

Projekty A.SPIRE otrzymały wsparcie od Komisji Europejskiej w wysokości 900 mln euro w ramach programu ramowego HORIZON 2020.

Źródło: https://www.agh.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project