MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Times Higher Education udostępnił swój portal danych w związku z World University Rankings 2022. Uczelnie z całego świata mogą teraz dostarczyć dane, które zostaną uwzględnione w rankingu.

Ranking zostanie opublikowany we wrześniu. Portal będzie dostępny do 30 marca, a za uczestnictwo nie są pobierane żadne opłaty.

W zeszłym roku analitycy THE, we współpracy z globalnym sektorem szkolnictwa wyższego, zebrali dane instytucjonalne z 1993 uniwersytetów, a 1527 instytucji z 93 terytoriów znalazło się w rankingu THE World University Rankings 2021. Dane te zostały połączone z analizą 13,6 milionów publikacji naukowych, 86 milionów cytowań i 22 000 głosów od naukowców w badaniu reputacji akademickiej.

Informacje, które obecnie są zbierane, zasilą nie tylko globalny ranking i ranking kierunków w 2022 roku, ale także kilka rankingów regionalnych i tematycznych, w tym dotyczących Azji, gospodarek wschodzących, Ameryki Łacińskiej i młodych uczelni. W rankingach zostaną uwzględnione tylko instytucje, które przekażą dane za pośrednictwem portalu.

Uczelnie zostaną sklasyfikowane tylko wtedy, jeżeli kształcą studentów, prowadzą badania z zakresu różnych przedmiotów i opublikowały co najmniej 1000 publikacji naukowych w latach 2016-2020 (lub mniej w przypadku niektórych rankingów spin-off). Listę wykluczeń można znaleźć tutaj.

Jednak instytucje, które nie spełniają wymagań, aby znaleźć się w rankingach, powinny nadal przekazywać dane, ponieważ będą mogły uzyskać dostęp do narzędzi benchmarkingowych za pośrednictwem THE DataPoints. Należy zarejestrować się tutaj, aby wziąć udział w World University Rankings 2022. W przypadku pytań należy wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.timeshighereducation.com

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project