MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Uwzględniając aktualną sytuacje epidemiczną w kraju, po konsultacjach, organizatorzy konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2021" (KRASP, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”) zdecydowali się na przesunięcie jej terminu na 26-27 kwietnia 2021. Zakładamy, że konferencja odbędzie się we Wrocławiu w formule hybrydowej - bo onlinów mamy już dosyć!

Tradycyjne posiedzenie Prezydium KRASP odbędzie się w tym samym terminie, również we Wrocławiu. Tamże, po zakończeniu pierwszego dnia konferencji, poznamy laureatów konkursu Interstudent 2021 oraz Nagrody Środowiskowej „Gwiazdy Umiędzynarodowienia”.

Rok 2020 zmienił bieg historii, jaką znaliśmy dotychczas. Zmiany nie ominęły szkolnictwa wyższego, a umiędzynarodowienie i wszystkie związane z nim procesy uległy gruntownej modyfikacji. O tym, co czeka proces internacjonalizacji szkolnictwa wyższego w dobie pandemii i w latach następnych, jakie zmiany już zaszły i najprawdopodobniej zostaną z nami, jak radzą sobie uczelnie i jakie zostały wypracowane dobre praktyki – dowiemy się na dorocznej konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2021” – 26-27 kwietnia 2021 roku.

Konferencja będzie okazją do omówienia w sposób profesjonalny i kompetentny kluczowych problemów związanych z rozwojem umiędzynarodowienia polskich uczelni w czasach pandemii COVID, jak i stworzenia planów na najbliższą przyszłość – bez domniemań i domysłów lecz na podstawie twardych danych liczbowych, które niebawem będą dostępne.

Gdzie jesteśmy teraz? Co z umiędzynarodowieniem w świecie ogarniętym pandemią? Jakie następne kroki powinny podjąć uczelnie i całe środowisko, żeby nie zmarnować wielu lat pracy nad umiędzynarodowieniem?
Te i inne pytania omówimy z wybitnymi ekspertami i szerokim środowiskiem akademickim.

Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z najlepszymi doświadczeniami polskimi i zagranicznymi w tym zakresie, wymiany dobrych praktyk i „life hack’ów” z czasów pandemicznych.

Gospodarzem wydarzenia będzie w tym roku Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Tradycyjnie, po zakończeniu pierwszego dnia obrad, odbędzie się, po raz jedenasty, Gala Konkursu INTERSTUDENT - na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2021.

A po raz czwarty - wręczone zostaną Nagrody Środowiskowe "Gwiazdy Umiędzynarodowienia". Uhonorują one osoby, które wniosły wybitny wkład w umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego.

Na zgłoszenia do konkursu INTERSTUDENT i Nagrody „Gwiazdy Umiędzynarodowienia” czekamy do 10 lutego 2021.
Szczegóły na stronach: http://studyinpoland.pl/interstudent oraz www.gwiazdyinternacjonalizacji.pl

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na Konferencję.
Szczegóły organizacyjne i programowe podamy Państwu wkrótce.

Strona Konferencji: www.studyinpoland.pl/konferencja2021

Rejestracja

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk - przewodniczący KRASP, rektor Politechniki Śląskiej
Prof. dr hab. inż. Jarosław Bosy - rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Waldemar Siwiński - prezes Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”

Dodatkowe informacje: Julia Łysik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 821 90 27

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project