MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Weź udział w największym badaniu branży IT w Polsce. Efekt: Raport ogólny oraz raporty szczegółowe z podziałem na specjalizacje. Osoby, które wezmą udział w badaniu, otrzymają przedpremierowy i darmowy dostęp do raportu - będzie on w wersji rozszerzonej.

Obecnie trwa już III edycja Badania Społeczności IT przeprowadzanego co roku przez Bulldogjob. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 6 000 członków społeczności IT w Polsce, a w tym roku portal chce pobić tę liczbę i dostarczyć w raporcie jeszcze pełniejszy obraz polskiej branży IT.

O Badaniu

Badanie społeczności IT 2021 od Bulldogjob to najbardziej szczegółowe badanie tego typu w Polsce. Informacje z raportu pomagają pracującym w tej branży sprawnie pokierować swoją karierą i pokazują pewne trendy w IT.

Z raportu można się m.in. dowiedzieć ile realnie zarabiają specjaliści IT z podziałem na specjalizacje, miasta, w których pracują, staż pracy, wielkość firm oraz branżę. Można też sprawdzić, jakie doświadczenia posiadają osoby, które mają konkretne umiejętności i pracują na różnych stanowiskach. Cenną informację dla niektórych może stanowić statystyka na temat tego, jak często ludzie z IT zmieniają pracę. Jeśli ktoś czuje, że stoi w miejscu, to raport z badania pokaże też, w jakich kierunkach rozwijają się specjaliści IT na podobnych stanowiskach.

Ważnym aspektem będzie część raportu dotycząca tego, jak pandemia zmieniła świat branży IT. W poprzednich edycjach wzięło udział łącznie ponad 10 000 specjalistów IT (ok. 4 000 w 2019 i ponad 6 000 w 2020). Raport z badania został uzupełniony komentarzami ekspertów.

Wielu specjalistów, którzy już wtedy byli w branży IT od dawna, dzieliło się swoimi przemyśleniami na temat wyników, wyciągając bardzo ciekawe wnioski i oferując wartościowe insighty.

Patronat honorowy nad badaniem po raz kolejny objęło Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Nie czekaj i weź udział w badaniu!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt