MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Prof. Piotr Czauderna, kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego został przewodniczącym Rady ds. Ochrony Zdrowia, działającej w ramach Narodowej Rady Rozwoju.

Do głównych zadań nowo utworzonego organu należy m.in.: analiza aktualnej sytuacji w dziedzinie ochrony zdrowia, tworzenie forum debaty, jak również promowanie postaw prozdrowotnych. Ponadto Rada będzie odpowiedzialna za przygotowywanie opinii i ekspertyz oraz opracowywanie założeń i projektów inicjatyw legislacyjnych.

Zgodnie z zapowiedziami prof. Czauderny, w pierwszej kolejności Rada ds. Ochrony Zdrowia skupi się na zdrowiu psychicznym dzieci, młodzieży i seniorów w czasie pandemii. W dalszej perspektywie będzie opracowywać strategie ochrony zdrowia osób, które z powodu epidemii nie otrzymały należytej opieki medycznej.

Źródło: https://gumed.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project