MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Uniwersytet w Tel Awiwie (TAU) uruchomił pierwszy tego rodzaju międzynarodowy kierunek, który pozwoli studentom połączyć studia polityczne, cybernetyczne i rządowe w jednym programie akademickim.

Biorąc pod uwagę rosnącą rolę, jaką cyberprzestępca odgrywa w szybko zmieniającym się świecie, TAU zdecydował się stworzyć platformę, która pozwoli studentom rozpocząć badanie skomplikowanych relacji między rewolucją cybernetyczną a innymi głównymi dziedzinami nauki takimi jak polityka, społeczeństwo i gospodarka. I chociaż nowy program został uruchomiony w tym roku jako pilotażowy program na małą skalę, ze względu na ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa, oczekuje się, że w przyszłym roku zostanie on znacznie rozszerzony.

- Program jest otwarty dla osób z przygotowaniem technologicznym lub bez, ponieważ ma na celu zrozumienie nowoczesnej ekonomii, big data, sztucznej inteligencji, cyberzagrożeń i cyberbezpieczeństwa oraz wynikających z nich zmian w społeczeństwie, kulturze i polityce - powiedział prof. Eviatar Matania kierujący programem i były szef Israel National Cyber Bureau.

Studenci zostaną podzieleni na podgrupy zgodnie z ich konkretnymi zainteresowaniami, aby zmaksymalizować korzyści i praktyczne zastosowania. Studenci o wykształceniu technologicznym, którzy chcą pogłębić zrozumienie rewolucji cybernetycznej i jej szerszych aspektów, będą stanowić jedną grupę. Osoby z wykształceniem menedżerskim i politologicznym, zainteresowani pozyskaniem narzędzi do zarządzania dużymi systemami, zostaną zaliczeni do drugiej grupy. Studenci z różnych, łączących się dziedzin, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, znajdą się w trzeciej grupie.  

Program przyciągnął już wielu studentów. - Izrael jest światową potęgą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji, dlatego naszym programem interesują się studenci z całego świata, w tym z USA, Chin, Indii i czołowych krajów europejskich – wyjaśnił Matania.

Opr. MTA

Źródło: https://www.jpost.com

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project