MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Uczelnia Łazarskiego udostępnia wszystkim maturzystom bezpłatny internetowy kurs przygotowawczy do matury z matematyki. „Maturalne SOS” pozwala solidnie opanować materiał niezbędny do zdania egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym.

Na stronie internetowej www.matematyka.lazarski.pl maturzyści znajdą pomoc nie tylko przy powtórce teorii, ale również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce, czyli rozwiązania starannie dobranych przez eksperta zadań. Całość jest pomyślana tak, by nauczyć odpowiedniego sposobu myślenia i rozwiązywania problemów.

Autorem udostępnianego przez Uczelnię Łazarskiego matematycznego niezbędnika maturzysty jest Dariusz Kulma – „Nauczyciel roku 2008”, twórca Matematycznych Mistrzostw Polski „Kwadratura Koła” oraz autor wielu książek poświęconych matematyce, adresowanych do dzieci i młodzieży.

Interaktywne repetytorium z matematyki dla maturzystów wykorzystuje wieloletnie doświadczenie Uczelni Łazarskiego w kształceniu na odległość.

W ubiegłym roku do matury z matematyki wspólnie z Łazarskim przygotowywało się 11 tysięcy osób.

Żeby skorzystać z „Maturalnego SOS” w tym roku wystarczy się zalogować na stronie www.matematyka.lazarski.pl, podając swój adres e-mail.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt