MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Jesteś gimnazjalistą? Masz ciekawe pomysły i poczucie humoru? A może lubisz kręcić filmy wideo i masz talent reżyserski? Pochwal się swoją kreatywnością i weź udział w konkursie „Mam pomysł jak być widocznym na drodze”, organizowanym w ramach Akademii Bezpieczeństwa firmy OSRAM.

Wystarczy nakręcić film wideo poświęcony bezpieczeństwu na drodze i wrzucić go na Facebook’a. Jury nagrodzi filmy, które uzyskają najwięcej głosów Internautów.

W ramach Akademii Bezpieczeństwa gimnazjaliści mogą osobiście zaangażować się w rozpowszechnianie wiedzy o bezpieczeństwie na drodze, zdobywając atrakcyjne nagrody i dobrze się przy tym bawiąc. Celem konkursu jest stworzenie filmu, który w sposób pomysłowy i umiejętny połączy tematy oświetlenia oraz bezpieczeństwa na drodze.

Kreatywne pomysły powinny ukazywać, w jaki sposób pieszy lub rowerzysta, może być lepiej widoczny po zmroku na drodze dzięki np. oryginalnemu oświetleniu kół roweru, plecaka, parasolki, itp. Film może zostać wykonany w dowolnej technice oraz nagrany za pomocą dowolnego urządzenia (kamera, telefon komórkowy). Pomysły można przesyłać do 31 marca.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Pierwszych 100 uczestników, których filmy wezmą udział w konkursie otrzyma nagrodę gwarantowaną: innowacyjne latarki Raystar marki OSRAM, zasilane przez USB.

Więcej szczegółów na temat Akademii Bezpieczeństwa i konkursu znajduje się na www.facebook.com/osrampl oraz www.35m.pl.

Akademia Bezpieczeństwa firmy OSRAM jest programem edukacyjnym mającym na celu uwrażliwienie kierowców na potrzebę dbałości o właściwe oświetlenie pojazdów, a pieszych na zasady prawidłowego poruszania się po drogach i poboczach, zwłaszcza nocą i przy złej widoczności.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt