MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Akademia jest najwyższej rangi uczelnią wojskową, lecz w jej murach swoją wiedzę rozwijają przede wszystkim studenci cywilni, do grona których możesz dołączyć także i Ty!

Uczelnia realizuje kształcenie na cywilnych studiach pierwszego, drugiego stopnia (w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinach: nauk o bezpieczeństwie, zarządzaniu i jakości, nauk o polityce i administracji), jednolitych studiach magisterskich (nauk pranych) oraz studiach trzeciego stopnia i podyplomowych.

W zakresie kształcenia studentów cywilnych Akademia utrzymuje wysoką pozycję na rynku edukacyjnym – jej absolwenci dysponują nowoczesną wiedzą i są doskonale przygotowani, aby sprostać współczesnym wyzwaniom zawodowym i aspirować do roli liderów w swoich środowiskach branżowych.

Ubiegając się o przyjęcie na studia wiedz, że nie wiąże się to z powołaniem do służby wojskowej. Nie mniej jednak nasi studenci mogą aktywnie uczestniczyć w życiu wojska. Obecnie jedynie uczelnie wojskowe oferują możliwość udziału w Programie Ochotniczego Szkolenia Wojskowego „Legia Akademicka” MON, którego ukończenie wiąże się z uzyskaniem stopnia wojskowego. Jeśli tylko chcesz w  toku studiów cywilnych zasmakować życia wojskowego i przekonać się, czy jest to ścieżka rozwoju dla Ciebie – będziesz mieć taką możliwość. Aby aktywnie przeżyć okres studiów możesz dołączyć do licznych organizacji studenckich: koła naukowe, sekcje sportowe i rady samorządu studenckiego.

Po zakończeniu studiów, nasi absolwenci mogą pełnić zadania publiczne związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem, zajmując stanowiska w instytucjach administracji publicznej w kraju oraz międzynarodowych organizacjach bezpieczeństwa. Dbając o różnorodność kształcenia Akademia posiada bogatą ofertę studiów, co w połączeniu z profesjonalnym wsparciem kadry i solidną pracą studentów jest przepisem na znalezienie wymarzonej pracy również w sektorze prywatnym.

Zapoznaj się z ofertą uczelni już dziś www.akademia.mil.pl

Szczegółowe informacje znajdziesz w INFORMATORZE DLA KANDYDATÓW NA STUDIA 2021/2022

DOŁĄCZ DO NAS!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt