MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


5 marca swoją funkcję w Ministerstwie Edukacji i Nauki przestaje pełnić Bartłomiej Banaszak, dotychczasowy dyrektor Departamentu Nauki MEiN. Znakomity fachowiec, który odpowiadał m.in. za funkcjonowanie „Inicjatywy Doskonałości – Uczelnia Badawcza (IDUB)”. Dziękujemy mu za zaangażowanie w sprawy nauki, otwartość oraz chęć i talent do współpracy z innymi.

Bartłomiej Banaszak był członkiem ministerialnego zespołu ds. opracowania projektu ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce; reprezentował MNiSW w Bologna Follow-up Group, w latach 2012-2018 współprzewodniczył międzynarodowym grupom roboczym do spraw reform strukturalnych w szkolnictwie wyższym oraz wdrażania najważniejszych założeń Procesu Bolońskiego. W latach 2011-2016 piastował funkcję Rzecznika Praw Absolwenta, natomiast w latach 2009-2010 był przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Absolwent nauk politycznych Uniwersytetu Warszwskiego.

Ceniony powszechnie jest jako ekspert w kwestiach związanych ze strategią, ewaluacją i ocenami nie tylko w środowisku akademickim, ale również przez swoich przełożonych. Doskonale rozumie problematykę związaną z IDUB oraz ewaluacją, a także potrzebę walki o miejsce polskich uczelni na świecie. Brał udział w wielu konferencjach organizowanych przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oraz IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i wierzymy, że nasze drogi ponownie się kiedyś przetną przy kolejnych projektach związanych z rozwojem polskiego szkolnictwa wyższego i jego międzynarodowej konkurencyjności.

Perspektywy

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project