MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W dobie galopującej digitalizacji napędzanej zmianami związanymi z nową, pandemiczną „normalnością”, globalnym problemem jest niedostatek kobiet pracujących w sektorze IT&TECH.

Na ten problem już kilkanaście lat temu zwróciła uwagę Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”, tworząc akcję Dziewczyny na Politechniki! i inne pionierskie programy dla dziewczyn i kobiet potrzebujących merytorycznego wsparcia w wejściu na rynek pracy i rozwijaniu swojej kariery zawodowej.

A ponieważ wraz z wiosną budzi się apetyt na rozwój, zachęcamy do aplikowania do całkowicie bezpłatnych programów mentoringowych i szkoleniowych dla kobiet Fundacji „Perspektywy”. Dzień Kobiet to doskonała okazja, by zgłosić się do kolejnej edycji projektów IT for SHE Mentoring i stypendia Nowe Technologie dla Dziewczyn albo wziąć udział w nowych programach „Perspektyw”: Tech Skills Master Academy oraz LeaderSHEp in Tech Academy. Zapisy do wszystkich programów ruszają 8 marca!

IT for SHE Mentoring

Aż 40 znakomitych Mentorów i Mentorek z najlepszych firm technologicznych świata z niecierpliwością czeka na dziewczyny studiujące na kierunkach informatycznych i pokrewnych, chcące poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje z zakresu IT. Dzięki udziałowi w półrocznym (czerwiec – grudzień 2021) programie można będzie nauczyć się nowych narzędzi i technologii, zyskać wiedzę o innowacjach, nad którymi obecnie pracują globalne korporacje technologiczne, skorzystać z doświadczenia Mistrza-Mentora (praca 1:1), który pomoże w budowaniu indywidualnej ścieżki kariery zawodowej.
Więcej: http://www.itforshe.pl.

 

LeaderSHEp in Tech Academy

Odkryj w sobie Liderkę – oto hasło przewodnie najświeższego programu mentoringowo-szkoleniowego „Perspektyw”, realizowanego wraz z Motorola Foundation i przeznaczonego głównie dla dziewczyn (20 osób), które brały udział w innych programach eksperckich „Perspektyw”. Celem trwającego 8 miesięcy projektu jest pomoc młodym kobietom w rozwijaniu ich kariery zawodowej. Współpraca ze znakomitymi Mentorkami – Przywódczyniami ze świata technologii i nie tylko, wymiana doświadczeń z innymi uczestniczkami programu oraz 6 tematycznych warsztatów z zarządzania i przywództwa – to główne elementy tego projektu. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2021. Więcej: https://leadership.perspektywy.pl

Stypendia dla Dziewczyn

Nowe Technologie dla Dziewczyn to pionierski program stypendialny dla kobiet (maturzystek i studentek) wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Program prowadzą wspólnie Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” oraz Intel – jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Uczestniczki VII edycji programu (25 utalentowanych maturzystek i studentek) otrzymają wsparcie merytoryczne (współpraca z mentorami – specjalistami z firmy Intel) i finansowe (12 tys. brutto na pokrycie wydatków związanych ze studiami) w rozwijaniu swoich planów zawodowych i naukowych. Najlepsze ze stypendystek NTdD będą mogły się starać o dalszą pomoc Intela i „Perspektyw” – m.in. zostaną zaproszone do udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku. Do programu można aplikować do 30 czerwca 2021. Więcej: https://www.stypendiadladziewczyn.pl

 

Superintensywny kurs JAVA

Tech Skills Master Academy to realizowane wspólnie przez Accenture i Fundację Edukacyjną „Perspektywy” dwutygodniowe (12-23 kwietnia) i całkowicie bezpłatne szkolenie online z programu JAVA Core. Program przeznaczony jest dla studentek i absolwentek marzących o rozwijaniu kariery w branży IT, w stopniu podstawowym znających język zapytań SQL oraz podstawy programowania obiektowego, dobrze mówiących po angielsku oraz gotowych do intensywnej nauki. Najlepsi uczestnicy szkolenia dostaną szansę odbycia płatnych praktyk w firmie Accenture. Więcej: https://techskills.pl

Stay tuned!
All the best! and.....
Be the change You want to see in the Tech World:)!


Perspektywy Women in Tech Team

l

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.