MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
 

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie

 

Wirtualne spotkania z uczelniami w ramach XXXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2021 rozpoczęły się w minioną sobotę. 

Skupiliśmy się wówczas na studiach humanistycznych, społecznych i ekonomicznych.  13 marca weźmiemy pod lupę kierunki techniczne, ścisłe i rolnicze, natomiast w strefie EXPO na maturzystów będzie czekało blisko 30 uczelni z całej Polski.

Jak wygląda studiowanie w czasie pandemii? Co można robić po określonym kierunku studiów? Jak wykorzystać Ranking Szkół Wyższych Perspektyw do wyboru kierunku i uczelni? Czy tegoroczna matura będzie mniej wartościowa – to tylko cztery z wielu pytań, na które można uzyskać odpowiedź uczestnicząc w sobotnich wirtualnych spotkaniach dla maturzystów na platformie Perspektyw. 6 marca skupiliśmy się na studiach humanistycznych, ekonomicznych i społecznych, a w bezpośrednich rozmowach wzięło udział blisko 40 osób: studentów, absolwentów, wykładowców. Była wymiana doświadczeń, odkrycia i wnioski, a nawet – stand-up na zakończenie spotkania! Tak będzie również w sobotę 13 marca.

Tego dnia skupimy się na kierunkach technicznych, ścisłych i rolniczych. Będzie okazja żeby poznać historie ludzi z branży, studentów cyberbezpieczeństwa, mechatroniki, kosmonautyki i kilkudziesięciu innych kierunków, np. weterynarii. Będą również prezentacje ekspertów OKE na temat matury oraz rozmowa z dr. Marcinem Smolikiem, dyrektorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej o tym, jak będzie wyglądała kolejna pandemiczna matura.

Zarejestrowałe/aś się? Czekamy w sobotę od 10.00 do 15.00.

Nie masz jeszcze rejestracji? Wejdź na www.salon.perspektywy.pl

Udział w Salonie jest bezpłatny.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt