MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Jak wygląda studiowanie w czasie pandemii? Co można robić po określonym kierunku studiów? Jak wykorzystać Ranking Szkół Wyższych Perspektyw do wyboru kierunku i uczelni? Czy tegoroczna matura będzie mniej wartościowa? – to tylko cztery z wielu pytań, na które można uzyskać odpowiedź podczas sobotnich wirtualnych spotkaniach dla maturzystów na platformie Perspektyw.

6 marca skupiliśmy się na studiach humanistycznych, ekonomicznych i społecznych, a w rozmowach „na żywo” i dyskusjach wzięło udział blisko 40 osób: studentów, absolwentów, wykładowców. Była wymiana doświadczeń, odkrycia i wnioski, a nawet – stand-up na zakończenie spotkania! Tak będzie również 13 marca i 20 marca..

13 marca skupimy się na kierunkach technicznych, ścisłych i rolniczych. To okazja, żeby poznać historie ludzi z branży, studentów cyberbezpieczeństwa, mechatroniki, kosmonautyki i kilkudziesięciu innych kierunków, np. niezwykle popularnej weterynarii. A może komuś marzy się astronomia albo fizyka kwantowa? Wszystkie drzwi są otwarte! Będą również prezentacje ekspertów OKE na temat matury oraz rozmowa z dr. Marcinem Smolikiem, dyrektorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej o tym, jak będzie wyglądała kolejna już pandemiczna matura.

20 marca tematem przewodnim będą studia medyczne, przyrodnicze i wychowania fizycznego. Porozmawiamy o tym, jakie cechy powinni mieć kandydaci na studia medyczne, czy wystarczy dobrze zdana matura, aby poradzić sobie z trudnymi studiami i jeszcze bardziej wymagającą pracą. Skupimy się na maturze rozszerzonej z biologii i chemii, ale przygotujemy maturzystów także do tego, co czeka studentów I roku: powiemy o trudnych egzaminach na starcie i o strategiach, które warto zastosować, aby przejść budzący powszechną grozę egzamin  z anatomii

Zapraszamy w soboty 13 i 20 marca od 10.00 do 15.00.

Nie masz jeszcze rejestracji?

Wejdź na www.salon.perspektywy.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project