MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na III Podhalańskie Dni Karier pod hasłem „Czas na inwestycje". Spotkania odbędą się w gmachu Uczelni w dniach 5-6 kwietnia br.

W tym roku tematem przewodnim Dni Karier będzie inwestowanie w dobie kryzysu finansowego. Pierwszego dnia zaproszeni eksperci – znani z ekranu finansiści oraz czynni maklerzy – zaprezentują międzynarodowe, jak i krajowe rynki finansowe, a także przedstawią sposoby radzenia sobie na rynkach kapitałowych, walutowych i surowcowych. Zajęcia poprowadzą pracownicy domów maklerskich, firm doradztwa inwestycyjnego oraz banków. Wzorem ubiegłych edycji, prelegenci podzielą się z uczestnikami nie tylko teoretyczną wiedzą, ale i swoimi doświadczeniem prowadząc 6 kwietnia warsztaty, podczas których uczestnicy poszerzą swoje horyzonty i zdobędą nowe umiejętności.

Udział w Dniach Kariery jest bezpłatny. By zgłosić swoje uczestnictwo wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

W ramach Dni Karier odbędą się dwa konkursy dla studentów PPWSZ, których zwycięzcy zostaną wyłonieni 5 kwietnia.

  1. konkurs Żakcard – celem konkursu jest przygotowanie przez studentów PPWSZ projektów graficznych karty płatniczej prepaid z wykorzystaniem wizerunku Uczelni.
  2. konkurs E-biznes – celem konkursu jest przygotowanie przez studentów PPWSZ biznes planu na prowadzenia firmy w Internecie tzn. e-biznes.

Dla zwycięzców, których wyłoni jury konkursowe, przewidziane są cenne nagrody rzeczowe oraz płatne praktyki w Banku Zachodnim WBK.

Szczegóły  na stronie Uczelni.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt