MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Maturzyści poświęcili część swojej soboty na spotkania na wirtualnym Salonie Szkół Wyższych Perspektyw! W ostatnią sobotę, 13 marca,  mieliśmy okazję poznania doświadczeń ponad 40 studentów z różnych kierunków technicznych, ścisłych i rolniczych z uczelni w całej Polsce. Te niesamowite motywacje i opowieści o studiach są inspiracją do dokonywania właściwych wyborów przez tegorocznych absolwentów.

Uczestnicy Salonu wysłuchali także interesujących debat z ludźmi biznesu i młodymi naukowcami -  nt. technologii, o jakich jeszcze nie słyszeli, informatycznych ścieżkach prowadzących z uczelni do świata technologii cyfrowych i cyberbezpieczeństwa, studiach anglojęzycznych w dobie Brexitu, poznali wyzwania związane z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie ochrony środowiska. Było z nami w tę sobotę – na scenie głównej i na wirtualnych stoiskach – ponad 50 uczelni.

W kolejną sobotę, 20 marca, zapraszamy na nową odsłonę Salonu dedykowaną szczególnie maturzystom rozważającym studia medyczne, przyrodnicze lub z obszaru kultury fizycznej. Jeśli jeszcze nie podjęłaś/łeś decyzji (lub już wiesz, ale chcesz się w wyborze utwierdzić) – bądź z nami w kolejną sobotę koniecznie J

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt