MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Marcowe weekendy edukacyjne z Perspektywami są już na półmetku. Przed nami ostatni ich akord zaplanowany z myślą o maturzystach.

Przed nami, 20 marca, sobota zaplanowana z myślą o maturzystach. Ostatni weekend miesiąca, 26-28 marca (piątek, sobota i niedziela), oddajemy kandydatom do szkół ponadpodstawowych i ich rodzicom

Perspektywy spieszą z pomocą: jeśli rozważasz studia na uniwersytecie medycznym (lub na wydziale medycznym innej uczelni), gdy bierzesz pod uwagę studia na AWF lub nauki przyrodnicze - zapraszamy Cię serdecznie na wirtualny Salon Perspektyw.

Salon Szkół Wyższych online 20 marca – w najbliższą sobotę – to dzień dla kandydatów na studia medyczne, przyrodnicze i zw. z kulturą fizyczną.

Spotkasz tu  - zgromadzonych w informacyjnych stoiskach – przedstawicieli krajowych uczelni. Będą też pasjonujące rozmowy na scenie głównej: odwiedzimy kilkudziesięciu studentów, którzy opowiedzą o swoich studiach, o nieoczywistych i naturalnych treściach programowych, o rzeczywistych powodach satysfakcji z wyboru i…o ewentualnych niepowodzeniach będących przyczyną złego pierwotnie wyboru. Poznamy ścieżki na rynek pracy, porozmawiamy o tym, co najważniejsze -  dla kogo tak naprawdę są studia, które mogą Cię prawdziwie zafascynować.

Zapraszamy na Salon w godz. 10.00 -15.00: http://salon.perspektywy.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project