MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Aigerim Balkhashbayeva z Astany, laureatka konkursu „Interstudent 2018” na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce, obecnie absolwentka psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, będzie w Kazachstanie twarzą kampanii promującej studia w Polsce podczas „Study in Poland” Edufair online. Jest osobą niezwykłą!

W październiku 2016 roku Aigerim została przyjęta do programu prowadzonego przez Uniwersytet SWPS – Psychologia po angielsku. Miała wówczas 17 lat, co warto podkreślić, ponieważ zyskała popularność wśród studentów i stała się ich niekwestionowaną liderką Stanęła na czele wielu ważnych inicjatyw i wydarzeń, które miały miejsce w trakcie pierwszego roku jej studiów.

W lipcu 2017 roku była liderem zespołu studentów organizujących 9-ty Europejski Kongres IACCP z udziałem 400 osób ze wszystkich kontynentów. Odpowiadała za przygotowanie wszelkich potrzebnych materiałów (przewodniki, informacje, rejestracja, help desk). Podczas drugiego samestru była kierownikiem międzynarodowego komitetu studenckiego organizującego na uniwersytecie Dni Międzynarodowe. Obecnie kontynuuje swoją działalność jako twórca i kierownik Międzynarodowej Grupy Integracyjnej, która odpowiada za tak spektakularne projekty jak wolontariat, działalność charytatywna, pokazy talentów i spotkania integracyjne społeczności uniwersyteckiej.

Pisaliśmy o niej w Perspektywach: „Aigerim ma ambicje, żeby być jednym z najlepszych studentów, poszukuje sposobów na stosowanie nauki w praktyce. Dobrym tego przykładem jest jej praca dla StresLab, która polegała na przygotowaniu klipu propagującego przeprowadzanie psychologicznych interwencji za pomocą aplikacji na smartfon. Jest aktywna również poza uniwersytetem. Jako jedna z liderek Kazachskiej Młodzieżowej Społeczności w Polsce, we współpracy z C. A. L. zajmuje się pracą charytatywną, za co została nagrodzona przez burmistrza dzielnicy Praga Południe. Jest uprzejmą i ciepłą osobą.

– Aigerim to niezwykła osoba. Każda instytucja, w którą jest zaangażowana, powinna być dumna, niezależnie od roli, jaką w danej chwili tam pełni. Mogę sobie z łatwością wyobrazić Aigerim w niedalekiej przyszłości jako kazachskiego lub międzynarodowego lidera, jako że już w wieku 18 lat widać jej ogromny talent w tym kierunku – podkreśla jej nadzwyczajną aktywność i odpowiedzialność prof. dr hab. Paweł Boski, kierownik Katedry Psychologii Międzykulturowej Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS.”

Na uroczystość wręczenia Aigerim dyplomu i statuetki najlepszej studentki zagranicznej w Polsce – która odbyła się podczas Gali konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2018” w Gliwicach – specjalnie przyjechał Jego Ekscelencja Margulan Baimukhan, ówczesny ambasador Kazachstanu w Polsce. Nota bene, Pana Ambasador też skończył studia w naszym kraju, jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wierzymy, że z pomocą Aigerim już wkrótce będzie studiować w Polsce 2000 Kazachów!

Na zdjęciach: podczas Gali konkursu INTERSTUDENT 2018.

Więcej: https://www.edufair.studyinpoland.pl/centralasia

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project