MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Ponad 11.000 ósmoklasistów odwiedziło w ostatni weekend marca platformę edukacyjną Perspektywy, na której odbywał się XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny.

W piątek i sobotę gospodarzem spotkania było stołeczne Biuro Edukacji, które przygotowało prezentacje szkół ponadpodstawowych stolicy – liceów, techników i szkół branżowych 1. stopnia, w niedzielę zaś kandydaci poznali ofertę liceów niepublicznych: akademickich, artystycznych, dwujęzycznych, wyznaniowych, artystycznych.

W ten sposób dobiegł końca edukacyjny marzec Perspektyw, czyli cykl wydarzeń online przygotowanych z myślą o tegorocznych maturzystach (spotkania z 6,13 i 20 marca) i kandydatach do stołecznych szkół ponadpodstawowych. Dzięki nowoczesnej platformie Perspektyw młodzież odbyła podróż do ponad 50 uczelni w całym kraju, a także poznała propozycje blisko 200 warszawskich szkół.

Perspektywy serdecznie dziękują uczelniom i szkołom, które skorzystały z zaproponowanej im formuły wirtualnych targów. Pokazaliśmy wspólnie, że potrafimy w nowych okolicznościach, wbrew pandemicznym ograniczeniom, pomóc kandydatom w uzyskaniu inspirujących wskazówek i informacji w wyborze dalszych ścieżek edukacyjnych. Za tegorocznych egzaminowanych: ósmoklasistów i maturzystów mocno trzymamy kciuki. Pamiętajcie, że wszystkie przedstawione treści znajdziecie na stronie internetowej i na kanale YT Perspektyw.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt