Maturalne „last minute” za free!

Do matury tylko chwila. To czas sporego wysiłku, ale nie stresujcie się, eksperci Uczelni Vistula są z wami. Przez ostatnie miesiące odkrywali przed maturzystami tajniki skutecznego uczenia się. Teraz, gdy jesteście na ostatniej prostej, nadal możecie na nich liczyć. Podczas kwietniowych, bezpłatnych webinarów nadrobicie to, co wam umknęło i nabierzecie pewności siebie. To będzie wasze maturalne „last minute”. Projekt Matura 2021 jest realizowany we współpracy z magazynem „Perspektywy” jako partnerem strategicznym.

Idealne wsparcie

Cieszymy się, że przez ostatnie trudne miesiące wielu z was zaufało ekspertom Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. To była dla nas wielka radość i satysfakcja, że mogliśmy was wspierać – uczyć, jak się motywować do nauki, jak zarządzać czasem, gdzie znaleźć sprawdzone źródła wiedzy, co jeść, aby mózg był jak najbardziej wydajny.

Teraz jesteście na ostatniej prostej. Wykorzystajcie maksymalnie swój potencjał. To przecież czas, aby jeszcze coś ogarnąć i opanować stres. Przekonajcie się, że z nami to dużo łatwiejsze.

Praktyczne wskazówki i skuteczne instrukcje

Z przygotowaniami do matury jest jak ze sportem. Trzeba podejść do wyzwania mądrze i sprawnie.

Nie sztuką jest paść na twarz. Chodzi o to, by osiągnąć zamierzony cel. Eksperci Vistuli, którzy są wybitnymi praktykami, poprowadzą was do niego bezpiecznie za rękę. Podczas kwietniowych webinarów dowiecie się, jak uniknąć typowych maturalnych błędów. Omówicie tematy z WOS-u, matematyki oraz języka angielskiego i hiszpańskiego, które w zeszłym roku sprawiły maturzystom najwięcej problemów. Otrzymacie też praktyczne wskazówki, dzięki którym zapanujecie nad egzaminacyjnym stresem. To niezwykle ważne. Stres może bowiem zniweczyć wasze wysiłki. Nie dajcie się. Nauczymy was, jak go spacyfikować.

Matura bez stresu

Przed maturą z każdym dniem poziom stresu wzrasta, wkrada się zmęczenie i niepokój. Myślisz „gdy wszystko się ułoży, poczuję spokój”. Powinieneś jednak myśleć „znajdę spokój, a wszystko się ułoży.” Jeśli szukasz spokoju idź… do lasu. Zanurz się w jego dźwiękach, zapachach i fakturach. Chłoń wszystkimi zmysłami. Nie ma tam Wi-Fi, ale z pewnością znajdziesz inne połączenia. W trakcie webinaru, dowiesz się, po co nam kontakt z przyrodą, jak zmienia on ludzką fizjologię, dlaczego witaminy N nie można kupić w aptece i co wspólnego z maturą ma mit o Gai, Antajosie i Heraklesie.

Poczucie humoru może cię uratować

Zdarza się, że las jest jednak daleko. Serce wam kołacze, nie możecie zebrać myśli albo wszystko wam się miesza, a do tego puszczają nerwy. Opanowuje was strach. Możecie jednak nad tym zapanować, uruchamiając poczucie humoru! To źródło ogromnej siły. Pozwala skutecznie radzić sobie ze stresem – zmniejsza napięcie i powoduje, że dana sytuacja jest postrzegana jako mniej zagrażająca. Pomaga odprężyć się, zachować elastyczność w procesie myślenia i stawić czoła przeciwnościom. Dzięki poczuciu humoru możecie dostrzec rozwiązanie, którego wcześniej nie dostrzegaliście. W trakcie kwietniowego webinaru dowiecie się, jak uruchomić wasze poczucie humoru i jak je efektywnie wykorzystać w godzinie zero.

Zarejestrujcie się na bezpłatne webinary tutaj: MATURZYŚCI 2021 - Grupa Uczelni Vistula.

Będziecie dostawać przypomnienia o kolejnych spotkaniach online oraz cenne materiały w formie ciekawych e-booków.

Nie przegap ostatniej szansy; uczelnie Vistula zapraszają!

© 2022 Perspektywy.pl O nas !--Patronaty--> Polityka Prywatnosci Znak jakosci Reklama Kontakt