MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Komisja Europejska wystosowała nowe zaproszenie do rejestrowania się w bazie ekspertów na okres programowania 2021-2027. Eksperci będą m.in. oceniać składane wnioski oraz realizację projektów finansowanych z unijnych środków.

Eksperci wspierają Komisję w opracowaniu polityki badawczo-rozwojowej i proinnowacyjnej UE oraz w realizacji programów UE, w tym programu Horyzont Europa.

Szczegółowe oczekiwania i procedury są określone w zaproszeniu.

Jeśli jesteś już zarejestrowany jako ekspert, bo odpowiedziałeś na jedno z poprzednich zaproszeń i zdecydowałeś się kwalifikować do wszystkich programów, pozostaniesz dostępny w bazie danych dla obecnych i przyszłych programów (np. Horyzont Europa).

Zarejestruj się jako ekspert KE

Strona rejestracji została zaktualizowana o opcję zgody na wszystkie usługi i programy. Jeśli wybrano opcję pracy dla „Wszystkich programów i podprogramów wyżej wybranych instytucji unijnych i spoza UE”, domyślnie udostępniasz się do wszystkich obecnych i przyszłych programów i nie są potrzebne żadne dodatkowe działania z Twojej strony.

Masz również możliwość nie wyrażenia zgody na żadną z opcji, co oznacza, że nikt nie może Cię zakontraktować ani zaprosić.

Źródło: https://www.kpk.gov.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt