MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
To już szósta edycja najbardziej znanej ogólnopolskiej studenckiej konferencji na temat nowoczesnych zastosowań technologii informacyjnych.

W tym roku CEMS Club oraz Samorząd Studentów Szkoły Głównej  Handlowej prezentują Inspiring Solutions w nowej szacie graficznej, z jeszcze większą ilością energii i pomysłów na poszerzanie horyzontów uczestników. Co roku w ramach warsztatów i case studies organizatorzy współpracują z gigantami branży – Oracle, Google, IBM czy MicroStrategy.

Celem spotkań jest inspirowanie młodych, zdolnych i ambitnych ludzi. Mają oni niepowtarzalną szansę rozwoju i wejścia w dialog z najlepszymi specjalistami na rynku. Nawet, jeśli ktoś nie posiada specjalistycznej wiedzy, ta konferencja przybliży mu dynamiczny świat IT.

Inspiring Solutions to nie tylko idealna okazja do zapoznania się z najnowszymi zastosowaniami  IT w biznesie. To także inspiracja dla dalszego życia – własnych pomysłów, własnej wizji i własnej drogi uczestników.

Hasło warsztatów – IT enables business – poprowadzi chętnych przez cztery całkowicie nowe ścieżki konferencji: Think Big, Mobile, Marketing & Technology oraz Business Inteligence.

Spotkania odbędą się w dniach 20-22 marca.

Zapisy zaczynają się 10 marca. Warto pilnować tej daty, gdyż miejsca na konferencję rozchodzą się w ciągu kilku godzin.

Po więcej informacji zajrzyj na stronę: www.inspiringsolutions.pl.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt