MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Do 30 kwietnia trwa nabór wniosków na wsparcie uczelni, instytutów naukowych i badawczych oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki w ramach programu Doskonała Nauka.

Jak informuje MEiN, celem programu Doskonała Nauka jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki. Jednostki te powinny realizować projekty związane z prezentacją osiągnięć naukowych, w tym najnowszych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych, takie jak organizowanie konferencji naukowych oraz wydawanie monografii naukowych – wskazano.

Nabór wniosków w ramach programu potrwa do 30 kwietnia 2021 r.

Program składa się z dwóch modułów: "Wsparcie konferencji naukowych" (w ramach którego jest wspierana realizacja projektów polegających na organizacji konferencji naukowych prezentujących osiągnięcia naukowe, w tym najnowsze wyniki badań naukowych lub prac rozwojowych) i "Wsparcie monografii naukowych" (w ramach którego jest wspierana realizacja projektów polegających na wydawaniu monografii naukowych o wysokim poziomie naukowym i istotnym znaczeniu dla rozwoju nauki lub wzrostu polskiej gospodarki).

Wysokość wsparcia finansowego w ramach pierwszego modułu wynosi od 20 tys. zł do 400 tys. zł, a drugiego – od 15 tys. zł do 80 tys. zł. Wsparcie nie może przekraczać 90 proc. kosztów realizacji projektu – precyzuje MEiN.

Źródło: https://naukawpolsce.pap.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt