MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie ogłasza konkurs „Mural AGH” dotyczący zaprojektowania i wykonania na jednym z budynków uczelni wielkoformatowego malowidła ściennego.

Konkurs ma charakter otwarty, zaś jego motywem przewodnim jest dewiza uczelni: „Labore creata, labori et scientiae servio” („Z pracy powstałem, pracy i nauce służę”) z uwzględnieniem nowoczesnego charakteru AGH.

Mural zlokalizowany zostanie na zachodniej ścianie należącej do uczelni kamienicy przy ul. Czarnowiejskiej 50b – przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Krakowa. Budynek jest nowym nabytkiem Akademii – zostanie w nim zlokalizowane m.in. Centrum e-Learningu AGH. W chwili obecnej prowadzone są prace remontowe w jego wnętrzu, a na wiosnę rozpocznie się remont elewacji zewnętrznej.

Nadesłane prace zostaną ocenione przez dziewięcioosobowe jury, w którego skład, oprócz m.in. władz uczelni, wejdzie przedstawiciel Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Nagrodą główną w konkursie jest 3 tys. zł.

W pierwszym etapie jury wybierze trzy najciekawsze propozycje, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu – głosowania internautów. W trzecim etapie konkursu trzy najwyżej ocenione przez internautów prace (z odpowiednimi wagami punktowymi) ponownie trafią pod obrady jury. O ostatecznym wyniku konkursu zadecyduje suma punktów etapu drugiego i trzeciego.

Termin nadsyłania projektów upływa w dniu 11 marca b.r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 26 marca b.r.

Regulamin konkursu „Mural AGH” dostępny jest tutaj.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave