MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Chcesz skutecznie promować uczelnię? Myślisz o budowie silnej marki i efektywnej kreacji wizerunku? Chciałbyś pokazać się w prestiżowym miejscu, wśród najlepszych, a zarazem dotrzeć do jak największej liczby maturzystów i ich rodziców?

Jeśli tak - odpowiedzią na Twoje oczekiwania jest reklama szkoły w specjalnym rankingowym numerze miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy", który opublikowany zostanie na
trzech nośnikach jednocześnie  - w edycji drukowanej, e-booku oraz online na stronie www.ranking.perspektywy.pl. Przed rokiem, w ciągu dwóch dni od ukazania się rankingu, stronę tę odwiedziło ponad 100 tysięcy unikalnych użytkowników!

Wyniki rankingu są analizowane przez władze uczelni i środowisko akademickie w Polsce,
a przede wszystkim czekają na niego maturzyści, którzy muszą podjąć jedną ze swoich najważniejszych życiowych decyzji o wyborze uczelni i kierunku studiów. Rankingowe wydania numeru są szeroko czytane, komentowane i cytowane, co przyczynia się  do wielokrotnego przyznania tytułu "Najbardziej opiniotwórczego miesięcznika w Polsce" (w dorocznym badaniu Instytutu Monitorowania Mediów).

Pokazanie się w takim miejscu przynosi długofalowe korzyści wizerunkowe oraz znacząco wpływa na wzrost rekrutacji. Niewątpliwą zaletą jest też to, że reklama uczelni funkcjonuje cały rok, gdyż e-book rankingowego wydania udostępniamy bezpłatnie, a wyniki publikujemy na specjalnie dedykowanej temu stronie internetowej.

Nie może Was tutaj zabraknąć!

ZAPRASZAMY!

POBIERZ ZLECENIE

www.ranking.perspektywy.pl

Na zlecenia od Państwa czekamy do 10 maja br.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt