MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Find Your Sense to wydarzenie kulturalne, które ma na celu przedstawienie uczestnikowi pomocnych zagadnień i rozwiązań dla codziennego życia w tematyce self-care i self-development.

Wydarzenie trwa 5 dni, podczas których zostanie omówiony problem kolejnych zmysłów: węchu, dotyku, smaku, słuchu oraz wzroku. Każdy dzień składa się z części praktycznej – warsztatów oraz teoretycznej – webinarów. Przygotowaliśmy dla Was tematy, które będą atrakcyjne dla szerokiej grupy odbiorców oraz osób zainteresowanych konkretna kategorią.

Wizja wydarzenia została stworzona przez grupę organizującą Wielki Studencki Bal Karnawałowy „Karnavauli”, który w tym roku nie mógł się odbyć. Zimową nocą do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej przybywało ponad 800 osób. W nowym projekcie chcieliśmy podkreślić zmysłowość, którą niosło ze sobą „Karnavauli”, dlatego głównym motywem Find Your Sense zostało 5 zmysłów.

Jako BEST Warsaw pragniemy zachęcić Studentów do rozwoju w trakcie pandemii i zapewnić, że udział pozwoli na zapoznanie się z wiedzą na temat działania zmysłów oraz ciała człowieka. Jeśli szukasz inspiracji na zagospodarowanie wolnego czasu, który nadmiar pojawił się podczas trwania pandemii, to czekamy właśnie na Ciebie. Na naszych webinarach i warsztatach dostaniesz informacje z pierwszej ręki dotyczące poznawania otaczającej Cię rzeczywistości poprzez zmysły.

Zapisy rozpoczynają się 7 maja!!! Na przygotowane przez nas warsztaty obowiązuje ograniczona liczba miejsc, więc zapisy kończymy 13 maja, na webinary zapisy pozostają otwarte do 16 maja.

Więcej szczegółów, harmonogram i formularz do zapisów na webinary i warsztaty znajdziecie na naszym wydarzeniu na Facebooku FYS - Find Your Sense oraz na naszej stronie internetowej findyoursense.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt