MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza zainteresowanych fotografią do udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej. Nieważne czy robicie zdjęcia od wczoraj, czy ta pasja zajęła wam już 10 lat życia. Każdy powód jest dobry, żeby rozwijać swoje umiejętności i spróbować swoich sił!

W tym roku motywem przewodnim konkursu jest dialog, a kategorie, w których oceniane będą zdjęcia, to:

  • Mowa ciała (portret)
  • Na styku kultur (reportaż)
  • W chaosie/spokoju (cityscape)

Jury złożone najwyższej klasy profesjonalistów i autorytetów w dziedzinie fotografii czeka na oryginalne i zaskakujące pomysły do 20 marca 2013 roku.

Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Są to między innymi: bezpłatny rok nauki na kierunku Fotografia w Warszawskiej Szkole Filmowej, warsztaty w Warszawskiej Szkole Fotografii, Kadratowo, kursfoto.pl, bony na artykuły fotograficzne w sklepie internetowym Fripers.pl, roczne prenumeraty takich czasopism fotograficznych jak FOTO i Digital Camera oraz nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Arkady oraz księgarnię Serenissima.

Idelaną okazją, aby podszlifować swoje umiejętności, jest towarzysząca Konkursowi Pstrykaliada, czyli cykl warsztatów, projekcji i wykładów poświęconych fotografii, które odbędą się na uczelniach w największych miastach Polski w dniach 4-17 marca. Wyjątkiem będzie tu Pstrykaliada w Warszawie, mająca miejsce w dniach 20-26 kwietnia.

OKFS i Pstrykaliada to wyjątkowa okazja dla wszystkich pasjonatów fotografii, aby rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć bezcenną wiedzę bezpośrednio od profesjonalistów w tej dziedzinie. Szczegóły Konkursu, kalendarium wszystkich warsztatów i wydarzeń, a także galerię nagrodzonych zdjęć znajdziecie na stronie www.okfs.art.pl oraz na naszym profilu na facebooku www.facebook.com/nzs.okfs.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt