MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Mobilny Informator dla Maturzystów okazał się wielkim sukcesem. System Google Play zarejestrował już ponad 5 tysięcy pobrań.

W domu, w pociągu, na spacerze, w kawiarni – wszędzie tam, gdzie rozmawiacie o przyszłych studiach, możecie teraz przejrzeć na smartfonie lub tablecie ofertę kształcenia i zasady rekrutacji wszystkich polskich uczelni.

AntyApps.pl: ocena: 5+ (w skali szkolnej) Aplikacja jest mobilną wersją dobrze znanej książki, która dla wielu była niezbędną pozycją w okresie rozważań nad studiami i kierunkami. Oczywiście sztuką jest w odpowiedni sposób przenieść taką treść do aplikacji mobilnej. Wydaje mi się, że autorom udało się to prawie idealnie.

Jest to pierwsza taka aplikacja w Polsce. Dzięki niej macie dostęp do pełnych informacji, które ułatwią Wam dokonanie wyboru studiów. Znajdziecie tutaj kompletną bazę kierunków, uczelni i prowadzonych przez nie w roku akademickim 2013/2014 studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich (łącznie 5715 programów), wraz z obowiązującymi zasadami przyjęć.

Informator zawiera też zestaw materiałów poradniczych w trzech działach: "Wybieram studia", "Jak dostać się na studia" i "Jak przeżyć pierwszy rok".

Spider's Web: Perspektywy to solidna marka na rynku. Tak samo ich aplikacja, która jest kompendium wiedzy na temat studiów na rok akademicki 2013/2014. Gdy minie już szał studniówek i przyjdzie czas nauki, matury i aplikowanie na poszczególne kierunki studiów "Informator dla Maturzystów" obecny w Google Play powinien stać się pozycją obowiązkową dla przyszłych żaków. Aplikacja zdała egzamin na 5! :) Polecam. 

Mobilny Informator dla Maturzystów można bezpłatnie pobrać w wersji na urządzenia z systemem Android przez Google Play oraz pod adresem www.perspektywy.pl/android.

Dziękujemy Wam za zaufanie i wysokie oceny!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt