MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Z ofertą nowych kierunków studiów i nowych, unikatowych specjalności dostosowanych do potrzeb rynku, Uczelnie Vistula prowadzą rekrutację na semestr zimowy w roku akademickim 2021/2022. Postaw na zdobywanie praktycznej wiedzy i rozwój. Otworzymy przed Tobą świat.   

Praktyczny model studiów, wybitni wykładowcy, wysoka jakość kształcenia i inspirująca, międzynarodowa atmosfera – to stałe atrybuty Uczelni Vistula. Do tego prestiżowe certyfikaty i akredytacje – ACCA, THE ICE oraz PMI GAC. To co się zmienia, to oferta studiów. Modyfikujemy i unowocześniamy programy, tworzymy nowe kierunki i nowe specjalności, ponieważ świat dynamicznie zmienia się, a co za tym idzie zmieniają się wymagania rynku. My go bardzo uważnie śledzimy i reagujemy.

Jakie studia wybrać?

Uczelnie Vistula mają w swojej ofercie studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Jeśli chcesz, możesz też studiować online. Studia przez Internet są elastyczne i bardzo wygodne, uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, we własnym tempie. Jesteśmy w Polsce liderem w obszarze studiów online.

Najważniejsze jest jednak to, aby wiedzieć, jakie studia wybrać.

Nowym kierunkiem w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest Turystyka i Hotelarstwo. Jego program został zaprojektowany na potrzeby ważnego sektora gospodarki światowej, który z pewnością wróci na ścieżkę dynamicznego wzrostu. Potrzebuje więc wysoko wykwalifikowanych menedżerów i liderów w tym obszarze.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oferuje zaś nowe specjalności.

Na kierunku Zarządzanie są to:

  • Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w biznesie,
  • Zarządzanie marketingiem i sprzedażą w firmach południowokoreańskich.

Na studiach I stopnia z Ekonomii też są nowości:

  • Zielona Gospodarka/ Green Economy,
  • Ekonomika transportu i logistyki,
  • Biznes E-commerce.

Jeśli z kolei chcesz studiować Informatykę, nowe specjalności to:

  • Inżynieria tworzenia gier komputerowych,
  • Sztuczna inteligencja i jej zastosowania w inżynierii,
  • Analiza i inżynieria danych.

Chętni do podjęcia studiów z zakresu Finansów i Rachunkowości mogą natomiast wybrać specjalność z prestiżową akredytacją ACCA, która otwiera drzwi do kariery na całym świecie. Dotąd była dostępna na studiach I stopnia, teraz weszła także do programu studiów magisterskich.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula rozwijamy program Filologii angielskiej, która stale cieszy się prestiżem i niesłabnącą popularnością. W trakcie studiów opanujesz nie tylko język angielski w stopniu biegłym, ale nauczysz się także drugiego wybranego języka, np. hiszpańskiego czy chińskiego na poziomie co najmniej B2.

Akademia im A. Gieysztora w Pułtusku, filia AFiB Vistula też rozszerza swoją ofertę. Nowością jest specjalność Cyberbezpieczeństwo na kierunku Bezpieczeństwo narodowe.

Z pewnością znajdziesz propozycję skrojoną specjalnie dla Ciebie, a nasza uczelnia stanie się Twoim miejscem.

Stawiamy na kreatywność i przedsiębiorczość

W Uczelniach Vistula spotkasz ludzi, którzy zrozumieją Twoje potrzeby i będą Cię wspierać. Zyskasz solidną, praktyczną wiedzę, która będzie Ci naprawdę potrzebna. W międzynarodowym środowisku zdobędziesz pożądane na rynku miękkie kompetencje. Będziesz mieć dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w nauczaniu. Już na starcie odczujesz zalety unikatowego programu mentorskiego. Łatwo i szybko odnajdziesz się w społeczności akademickiej, a potem rozwiniesz skrzydła. W Uczelniach Vistula otrzymasz wsparcie Działu Karier i Praktyk, doradztwo zawodowe i profesjonalną analizę kompetencji, która wskaże Twoje mocne strony i te wymagające większej pracy, by osiągnąć sukces na rynku pracy. Zyskasz dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży, również w ramach programów Unii Europejskiej. Dwa razy w roku weźmiesz udział w Targach Pracy. Dzięki innowacyjnemu portalowi E-kariera zaplanujesz swoją ścieżkę rozwoju i osiągniesz zawodowy sukces.

Uczelnia Vistula – z nami możesz zmieniać świat

W Uczelniach Vistula nauczysz się kreatywności i przedsiębiorczości. Rozwiniesz kompetencje, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się w świecie, w tym również w środowisku wielokulturowym. Skorzystasz z programu Erasmus+ i poznasz inne kraje. Zdobędziesz unikatowe doświadczenie podczas światowej wystawy EXPO w Dubaju. Vistula jest jedną z nielicznych uczelni, która wysyła swoich studentów do Dubaju, aby w ramach trzymiesięcznego płatnego stażu zdobywali praktyczną wiedzę i umiejętności przy obsłudze polskiego pawilonu. Tym samym będą mieć swój udział w najważniejszym i najbardziej prestiżowym wydarzeniu świata.

Umowy zawarte z Centria University of Applied Sciences w Finlandii oraz z B.H.M.S. w Szwajcarii dadzą Ci natomiast szansę studiów za granicą i zdobycia podwójnego lub nawet potrójnego dyplomu.

Od niedawna nasi studenci mają też dodatkowe możliwości rozwoju. Dzięki nawiązaniu współpracy między Akademią Finansów i Biznesu Vistula a Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych w Polsce mogą zdobywać nowe umiejętności. Mają niezwykłe szanse uczestnictwa w inicjatywach silnie powiązanych z działalnością ONZ w Polsce, które dotyczą m.in. zrównoważonego rozwoju, praw człowieka, aktywności obywatelskiej, edukacji i demokracji.

Dzięki studiom w Vistuli zaspokoisz swoje ambicje i zrealizujesz plany.

W ramach promocji First Minute masz szansę skorzystać ze zniżki w wysokości 2000 zł na pierwszy rok studiów I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Z promocji możesz skorzystać, nawet jeśli nie masz jeszcze wyników egzaminów maturalnych lub dyplomu ukończenia studiów licencjackich. Zapisz się i zapłać za studia do 5 lipca br., a świadectwo maturalne lub dyplom ukończenia studiów licencjackich możesz dostarczyć do 30 lipca br.

Aplikuj już dziś!

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistula.edu.pl

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!