MegaBaza edukacyjna Perspektywy®Fundacja Edukacyjna Perspektywy przystępuje do pracy nad Salonem Maturzystów 2021. To ważny element kalendarza przygotowań uczniów do matury i rekrutacji na studia - do 30 września muszą złożyć deklaracje maturalne, zgodne z wymaganiami rekrutacyjnymi uczelni.

Wrześniowy Salon planujemy przeprowadzić, tak jak przed rokiem, online, w oparciu o strukturę terytorialną Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Jeśli otworzy się możliwość bezpośrednich spotkań z młodzieżą, poszerzymy formułę także o jego wersję realną, w oparciu o bazę partnerskich uczelni. Zdajemy sobie sprawę, że zasadnicza, programowa część tych wydarzeń powinna być jednak dostępna w wirtualnej przestrzeni, a ewentualne spotkania „w realu” przebiegać będą z zachowaniem rygorystycznych zasad sanitarnych.

Planujemy 10 Salonów, jednodniowych, podczas których młodzież pozna zagadnienia dotyczące matury 2022. Treści przygotowane przez uczelnie, specyficzny kierunkowskaz możliwości, inspiracji i informacji rekrutacyjnych uzupełnią tradycyjnie stoiska szkół wyższych.

Szczegółowe propozycje dotyczące terminów i zasięgów wojewódzkich poszczególnych Salonów są następujące:

16.IX Lubelski i Podkarpacki Salon Maturzystów

17.IX Mazowiecki Salon Maturzystów

20.IX Zachodniopomorski i Lubuski Salon Maturzystów

21.IX Śląski Salon Maturzystów

22.IX Małopolski Salon Maturzystów

23.IX Podlaski i Warmińsko-Mazurski Salon Maturzystów

24.IX Pomorski i Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów

27.IX Łódzki i Świętokrzyski Salon Maturzystów

28.IX Dolnośląski i Opolski Salon Maturzystów

29.IX Wielkopolski Salon Maturzystów

Oferta Salon Maturzystów 2021

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt