MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Uczelnie Vistula zapraszają na ostatnie webinarium w ramach cyklu Matura 2021 – którego partnerem są również Perspektywy. Będziemy rozmawiać o kryptowalutach.

Po maturalnych trudach można odpocząć i dowiedzieć się więcej na temat fenomenu ostatnich lat. Czy w przyszłości złotówkę zastąpi bitcoin? O tym opowie ekspert z Vistuli – dr Tomasz Smus, który specjalizuje się w tematyce wirtualnych pieniędzy. To obowiązkowe webinarium dla wszystkich zainteresowanych kryptowalutami i osób bez większej wiedzy. Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od naszego webinarium! Spotkanie odbędzie się 10 czerwca, startujemy o godzinie 17:30

Bitocin bije cenowe rekordy, każdy kolejny tydzień to roller-coaster spadków i wzrostów. Obietnice spektakularnych zysków rozpalają wyobraźnię młodych inwestorów. Jak koncepcja wirtualnej waluty ma się do tych fizycznych? Dlaczego ludzie wierzą i inwestują w Bitcoina i tworzą nowe e-waluty?

Atmosferę inwestycji i spekulacji w ostatnich miesiącach podsyca fakt, że tokeny kryptowalutowe, takie jak Bitcoin zostały zauważone przez liderów nowoczesnej motoryzacji – właściciela Tesli, Elona Muska, a także Petera Thiel’a, pośrednika finansowego w międzynarodowych płatnościach, współzałożyciela PayPal.

To wszystko buduje atmosferę nowej rewolucji w gospodarce. Czy słusznie? Na te trudne pytania będzie odpowiadał dr Tomasz Smus – wykładowca Akademii Finansów i Biznesu Vistula na kierunku Finanse i Rachunkowość, który specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, bankowego oraz prawa nowych technologii.

Zapraszamy już 10 czerwca od godziny 17:30, każda uczestniczka i uczestnik będzie mógł zadać swoje pytanie! Coś nie daje Ci spokoju,? Nie możesz znaleźć odpowiedzi na konkretne pytania o kryptowaluty? Zapraszamy! Webinarium odbędzie się na naszym Facebooku. Zapisz się już dzisiaj, wyślemy Ci maila z linkiem i przypomnieniem.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt