MegaBaza edukacyjna Perspektywy®Salon Maturzystów to stały i ważny element kalendarza przygotowań uczniów do majowych egzaminów - 30 września muszą złożyć deklaracje maturalne. Ze względów bezpieczeństwa – zarówno uczniów, jak i wystawców - odbędzie się, tak jak przed rokiem, online, w oparciu o strukturę organizacyjną okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Salon Maturzystów Perspektywy 2021 online
16 - 29 września 2021

Planujemy 10 wydarzeń, jednodniowych, podczas których młodzież pozna zagadnienia dotyczące matury 2022. Treści przygotowane przez uczelnie, kierunkowskaz możliwości, inspiracji i informacji rekrutacyjnych uzupełnią tradycyjnie stoiska szkół wyższych. Szczegółowe propozycje dotyczące terminów i zasięgów wojewódzkich poszczególnych Salonów znajdą Państwo w załączonej ofercie.

Jeśli otworzy się możliwość spotkań bezpośrednich z młodzieżą, poszerzymy formułę także o jego wersję realną, w oparciu o bazę partnerskich uczelni. Zdajemy sobie sprawę, że zasadnicza, programowa część tych wydarzeń powinna być jednak dostępna w wirtualnej przestrzeni, a ewentualne spotkania "w realu" przebiegać będą w warunkach rygorów bezpieczeństwa.

 

Do pobrania:

Folder
Zgłoszenie

www.salonmaturzystow.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt