MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Tego lata studenci z całego świata przyjadą do Izraela na 6-10 tygodni, aby pracować w izraelskich firmach i organizacjach, m.in. w Tel Awiwie i Jerozolimie, w ramach specjalnego programu.  Będą badać trendy biznesowe, projektować modele cenowe, pozyskiwać finanse, planować wydarzenia i przeprojektowywać strony internetowe.

Dzięki udziałowi w programie studenci nabędą doświadczenia w świecie biznesu. Ale też wniosą wiedzę z rynków amerykańskich, azjatyckich i europejskich. Będą z nimi współpracować firmy technologiczne z listy Fortune 500, venture capital i fundusze hedgingowe.

Współpraca tego typu daje ogromne możliwości studentom zagranicznym. Ezra, po doświadczeniach z Grupą TAMID, rozpoczął pracę w wielomilionowej korporacji, podpisując kontrakty wyłącznie z izraelskimi start-upami. Idan zainwestował zasoby swojej firmy w Alexi z Onward Israel, co doprowadziło go do zawarcia umowy z dużym amerykańskim konglomeratem. Jeden ze stażystów przedłużył tygodniową podróż do Pekinu o semestr, aby pozyskać inwestorów i pomóc w zatrudnianiu menedżerów w Chinach i Korei Południowej. Instytucje takie jak TAMID Group i organizacje patronackie, takie jak Onward Israel, uczestniczą w tym programie od kilku lat.

Tego typu programy, które łączą zdolnych i ambitnych studentów z najbardziej innowacyjnymi izraelskimi firmami, przynoszą duże korzyści krajowi. Pomagają również budować więzi z Izraelem, angażując millenialsów, przez co budowane są długotrwałe globalne relacje.

Opr. MTA

Źródło: https://www.jpost.com

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt