MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Program Nowe Technologie Dla Dziewczyn, organizowany przez Intel-Perspektywy, okazał się być niesamowicie popularny wśród maturzystek i studentek! Daje on szansę na stypendium w wysokości 12 000 zł, mentoring z pracownikami firmy Intel oraz staż w centrum badawczo-rozwojowym firmy! Zbieranie zgłoszeń zostało właśnie zakończone.

Nabór do programu stypendialnego Nowe Technologie dla Dziewczyn został właśnie zakończony! Co więcej – liczba zgłoszeń przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów, gdyż była rekordowo wysoka!

Nowe Technologie dla Dziewczyn to program stypendialny skierowany do maturzystek i studentek uczelni technicznych. Ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania się nowymi technologiami i postawienia pierwszych kroków na drodze do kariery w tej dziedzinie. Projekt organizowany jest przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oraz Intel, a wysokość stypendium wynosi 12 000 zł, które pokryje część wydatków, jakie ponoszą stypendystki w związku ze studiami. Uczestniczki liczyć mogą także na mentoring z najlepszymi i najbardziej wykwalifikowanymi mentorami Intela oraz na staż w największym centrum badawczo rozwojowym Intel w Europie!

W ramach programu zostanie rozdysponowanych 25 stypendiów. Wyniki pierwszego etapu selekcji znane będą już pod koniec sierpnia, natomiast kolejny etap zostanie rozstrzygnięty na początku września.

Rekordowa liczba zgłoszeń świadczy o tym, że jest wśród nas coraz więcej ambitnych i utalentowanych dziewczyn, które nie boją się podejmować nowych wyzwań i chcą realizować się w technologiach.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach programu oraz w innych projektach, które przygotowuje dla Was Perspektywy Women in Tech!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.