MegaBaza edukacyjna Perspektywy®Salon to ważny element kalendarza przygotowań uczniów do majowych egzaminów - 30 września maturzyści składają deklaracje maturalne. To właśnie m.in. na Salonie – i z ,,Informatorem dla Maturzystów 2022’’ Perspektyw zadecydują o wyborze kierunku studiów i uczelni.

To już pewne - wrześniowy Salon Maturzystów 2021 odbędzie się w całości w wersji online, w dniach 16-29 września i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Chociaż wszyscy spragnieni jesteśmy bezpośrednich spotkań z maturzystami, to z uwagi na prognozy epidemiczne, zdecydowaliśmy, że tegoroczny Salon przeprowadzimy wyłącznie w wersji online i w oparciu o zasięg terytorialny Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych.

Planujemy 10 jednodniowych Salonów, odbywających się na platformie eventowej Perspektyw, podczas których młodzież pozna zagadnienia dotyczące matury 2022. Na scenie głównej oprócz informacji i wskazówek ekspertów OKE na temat matury będą również obecne treści przygotowane przez uczelnie. Specyficzny kierunkowskaz możliwości, inspiracji i informacji rekrutacyjnych, uzupełnią – tradycyjnie - stoiska szkół wyższych.

Miło nam poinformować, że Salon Maturzystów odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP)

Zapraszamy do udziału w Salonie Maturzystów 2021!

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia dot. Salonu Maturzystów: salonmaturzystow.pl/2021/wystawcy

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia dot. „Informatora dla Maturzystów”: perspektywypress.pl/publikacje

Zespół Perspektyw

www.salonmaturzystow.pl

 

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt