MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
We wrześniu muszą zapaść decyzje uczniów ostatnich klas dotyczące matury 2022. Zadecydują one o kondycji wielu kierunków, a także o sukcesie rekrutacyjnym uczelni. Perspektywy i uczelnie w tym cyklu odgrywają ważną rolę: to z nami spotkają się kandydaci na studia we wrześniu (10 regionalnych wydarzeń online od 16 do 29.09 br.) na Salonie Maturzystów. 

Nie ma lepszego miejsca i formuły, by budować indywidualne strategie maturalne - poprzez poznanie i specjalne rekomendacje ofert szkół wyższych i dobór przedmiotów dodatkowych wymaganych w procesie rekrutacji na studia. 

Wrześniowy Salon Maturzystów 2021 odbędzie się w całości w wersji online, w dniach 16-29 września i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Chociaż wszyscy spragnieni jesteśmy bezpośrednich spotkań z maturzystami, to z uwagi na prognozy epidemiczne, zdecydowaliśmy, że tegoroczny Salon przeprowadzimy wyłącznie w wersji online i w oparciu o zasięg terytorialny Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych.

Planujemy 10 jednodniowych Salonów, odbywających się na platformie eventowej Perspektyw, podczas których młodzież pozna zagadnienia dotyczące matury 2022. Na scenie głównej oprócz informacji i wskazówek ekspertów OKE na temat matury będą również obecne treści przygotowane przez uczelnie. Specyficzny kierunkowskaz możliwości, inspiracji i informacji rekrutacyjnych, uzupełnią – tradycyjnie - stoiska szkół wyższych.

Salon Maturzystów odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP).

Salonowi towarzyszy „Informator dla Maturzystów 2022”, publikacja, z której pomocy w wyborze kierunku i uczelni korzysta już 31. rocznik zdających. To ta sama, choć nie taka sama (lepsza!) wersja Informatora, którą pamiętają rodzice i nauczyciele ze swoich „przedstudenckich” lat. Współczesny IdM to 260 stron informacji i inspiracji, które dostępne będą nieodpłatnie dla uczestników Salonu w postaci e-booka, a w wersji drukowanej dotrą gratisowo do szkół, poradni psychologicznych, do szkolnych doradców zawodowych. Publikacja będzie dostępna również w sprzedaży sieciowej oraz u Wydawcy.

Ścieżki dotarcia do kandydatów na studia w roku akademickim 2022/23, od lat rozwijane przez Perspektywy są do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy do udziału w Salonie Maturzystów 2021!

 

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia dot. Salonu Maturzystów: salonmaturzystow.pl/2021/wystawcy

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia dot. „Informatora dla Maturzystów”: perspektywypress.pl/publikacje

Zespół Perspektyw

www.salonmaturzystow.pl

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt