MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Chcesz podjąć studia, ale nie znalazłeś jeszcze swojego miejsca? Często tak bywa. O edukacyjnej ścieżce decyduje przecież wiele czynników, a wybór bywa trudny. Możesz jednak liczyć na wsparcie Uczelni Vistula. Szczegóły odkryjesz podczas kolejnej edycji Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 23-28 sierpnia.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to uczelnie dostępne dla każdego. Ty też znajdziesz w Vistuli swoje miejsce – dobrą, bezpieczną przystań, gdzie najważniejszy jest student i jego potrzeby rozwoju. Programy studiów są tak skonstruowane, aby uczyć tylko tego, co naprawdę będzie Ci potrzebne w przyszłości.

W Vistuli studiują młodzi ludzie z ponad 100 krajów. Dzięki międzynarodowej atmosferze poszerzysz horyzonty, nauczysz się otwartości i elastyczności. Zidentyfikujesz predyspozycje, rozwiniesz talenty i zaprojektujesz plan na pewną zawodową przyszłość. Dyplom otworzy przed Tobą globalne możliwości.

Specjalności, które zagwarantują sukces

Pamiętaj, diabeł tkwi w szczegółach. Wybór kierunku studiów jest niezwykle ważny, ale warto też zwrócić uwagę na specjalności. To one świadczą o tym, czy uczelnia podąża za trendami i kształci adekwatnie do potrzeb rynku pracy.

W trakcie Dni Otwartych Online w Vistuli poznasz szczegóły nowych specjalności, które oferuje uczelnia. To unikalne programy m.in. w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, zielonej gospodarki, biznesu e-commerce, sztucznej inteligencji czy inżynierii tworzenia gier komputerowych. Praktyczna wiedza i kompetencje w tych obszarach zagwarantują Ci przewagę nad innymi i zawodowy sukces.

Losy absolwentów na rynku pracy najlepszą wizytówką Uczelni Vistula

Uczelnie Vistula są w czołówce najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce. W rankingu Perspektywy 2021 Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajmuje 4 miejsce. Jest także na 4 miejscu wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy 2021. Instytucja znalazła się zaraz za SGH, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską, co świadczy o tym, że absolwenci uczelni radzą̨ sobie doskonale i świetnie zarabiają̨. To dowodzi także siły i energii Vistuli, w której znajdziesz bogatą ofertę̨ studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich po polsku i angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online. W rankingu Perspektyw Stosunki międzynarodowe i Politologia prowadzone przez AFiB Vistula zyskały najwyższe noty wśród uczelni niepublicznych oferujących takie studia. Finanse i Rachunkowość́ z akredytacją ACCA zajęły trzecie miejsce. Podobnie Ekonomia oraz Filologia angielska.

Oferta edukacyjna dla każdego

Uczelnie Vistula to instytucje prostudenckie. Podczas Dni Otwartych masz szansę dowiedzieć się, jak wspieramy naszych studentów, czego uczymy i jak uczymy, oraz jakie korzyści zyskasz dzięki studiom w Uczelniach Vistula. Bez wychodzenia z domu spotkasz się z naszymi wykładowcami i porozmawiasz o programach studiów na poszczególnych kierunkach, o warunkach rekrutacji, możliwościach kariery i procesie aplikacji. Poznasz zalety Uczelni Vistula, wśród których są:

  • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • prestiżowe certyfikaty – ACCA, PMI GAC, THE ICE;
  • doskonała infrastruktura;
  • przyjazna atmosfera;
  • kadra wybitnych wykładowców;
  • współpraca z biznesem;
  • bogaty program stypendialny;
  • unikatowy Program Mentoringu;
  • program Erasmus+.

Dni Otwarte będą też okazją, aby poznać nasze studia w trybie online. Vistula ma ogromne doświadczenie w tym obszarze. Od dziesięciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia przez Internet, posiada własną platformę e-learningową, gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. To studia idealne dla tych, którzy już pracują, wychowują małe dzieci lub mieszkają daleko od ośrodka akademickiego.

Dni Otwarte to tradycja w Uczelniach Vistula. Spotkania cieszą się ogromną popularnością.

Biorąc w nich udział, zyskasz możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji – 50% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. 

Zaczynamy 23 sierpnia br. Sprawdźcie naszą propozycję i wybierzcie te webinary, które was interesują.

Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu: vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty

 

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistula.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!