MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Kultowy „Informator dla Maturzystów 2022” udostępniony został uczniom najstarszych klas liceów i techników w nowoczesnej formule interaktywnego e-booka. Publikację tę Perspektywy przygotowały już po raz 31! 

Matura 2022, zasady wyboru studiów, rankingi wszystkich typów uczelni i 71 najpopularniejszych kierunków studiów, prezentacje ośrodków akademickich, wszystko to - dzięki hiperłączom dodanym do materiałów w e-booku - pozwoli Czytelnikom na perfekcyjnie przygotowanie indywidualnej strategii maturalnej, otwierającej bramę na wymarzone studia.

Jest to pionierska w formie publikacja, która łączy w sobie starannie zweryfikowany materiał informacyjny z możliwościami automatycznego dojścia do pełnych wersji i źródeł przygotowanych materiałów. E-book przekieruje nas np. po więcej informacji maturalnych na stronę CKE, lub do szczegółowych tabel rankingowych pozwalających np. sprawdzić pozycję uczelni w Rankingu Kierunków Studiów. Czytelnicy zapoznają się z także z autoprezentacjami uczelni - z jednoczesną możliwością odwiedzin na stronach internetowych dedykowanych poruszanej tematyce.

“Informator dla Maturzystów 2022” miał swoją premierę na Salonie Maturzystów Perspektywy w miniony czwartek. Salon wersji online trwa w kolejnych regionalnych jednodniowych edycjach do 29 września br. Uczniowie mogą pobrać interaktywny e-book Informatora w lobby głównym Salonu, lub na stoisku Perspektyw. W salonowej strefie Expo spotkają każdego dnia uczelnie z całej Polski, będzie takich stoisk prawie 100. Na każdym czekają na maturzystów eksperci odpowiadający na pytania o studia i zasady rekrutacji.

Organizatorzy zapewniają, że wszystkie treści dotyczące egzaminów maturalnych (także dodatkowych) zarejestrowani uczniowie będą mogli odtworzyć również po Salonie, w trybie off line. Obecność w czasie rzeczywistym na salonach daje jednak unikalną okazję do aktywnego pozyskiwania informacji podczas “żywych” połączeń z wykładowcami, studentami i absolwentami wybranych kierunków studiów.

Więcej: salonmaturzystow.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!