MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


To ostatni dzwonek, by zdecydować o wyborze studiów. Czym się kierować, podejmując decyzję? Myśl perspektywicznie i wybierz studia z przyszłością, które zagwarantują ci zawodowy sukces. Wsparcie znajdziesz podczas ostatnich w tym roku Dni Otwartych Online w Uczelniach Vistula.

Wybór studiów bywa trudny. Wiele osób kieruje się modą albo idzie w ślady kolegów. To nie jest dobra droga. Podejmując decyzję, weź pod uwagę swoje predyspozycje, talenty i zainteresowania. Pomyśl, co robisz najlepiej i czego uczysz się najłatwiej. Studia nie mogą być przecież katorgą.

Warto też szeroko otworzyć oczy i spojrzeć w przyszłość. Świat stale się zmienia, ale eksperci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula wiedzą, jakie są trendy. W ofercie uczelni, znajdziesz więc studia, dzięki którym zyskasz kompetencje potrzebne w przyszłości. Specjalności, które możesz wybrać na zarządzaniu, finansach i rachunkowości, informatyce, filologii angielskiej czy dietetyce zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom zmieniającego się rynku pracy. Potwierdzeniem najwyższej jakości kształcenia są zaś międzynarodowe certyfikaty: ACCA, PMI GAC oraz THE-ICE.

Praktyczna wiedza, miękkie kompetencje, doświadczenie

Jaki pracownik jest najbardziej pożądany? Każdy pracodawca odpowie, że taki, który ma doświadczenie zawodowe. W Uczelniach Vistula śmiało możesz łączyć naukę z pracą. Najlepszym rozwiązaniem są profesjonalne studia online. Wtedy możesz uczyć się, kiedy i gdzie chcesz.

Jeśli zdecydujesz się na studia stacjonarne lub niestacjonarne, też możesz pracować.

Dział Karier i Praktyk zachęca zresztą do takiej aktywności. Dwa razy w roku organizuje uczelniane targi pracy, które dają możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami. Wydarzenia te stwarzają niepowtarzalną szansę, by znaleźć pracę, staż lub praktyki. W ich trakcie możesz poznać techniki rekrutacyjne i wymagania stawiane aspirującym pracownikom. Dziś nie dziwi już fakt, że rekruterzy zwracają uwagę na kompetencje miękkie. Dlatego też Vistula koncentruje się na tym, aby studenci rozwijali umiejętność pracy w grupie, gotowość do zmian, stałego uczenia się i rozwoju.

W najbliższym czasie doskonałym treningiem tych umiejętności będzie dla nich płatny staż podczas światowej wystawy EXPO w Dubaju.

Ucz się od liderów

W procesie studiowania ważne jest nie tylko to, czego się uczysz, ale od również od kogo pozyskujesz wiedzę. W gronie wykładowców Vistuli są wybitni eksperci, którzy mają ambicję, aby ich praca przekładała się na rzeczywistość. Szeroko komentowane są analizy prof. Witolda Orłowskiego, dr. hab. Wawrzyńca Konarskiego, dr hab. Marty Götz czy dr. Bartłomieja E. Nowaka. Wysokie oceny zbierają nowatorskie badania nad wykorzystaniem algorytmów komputerowych do rozpoznawania ludzkich opinii, które prowadzi prof. Krzysztof Rybiński. Głośno jest również o pracach historycznych prof. Radosława Lolo oraz projektach łączących filozofię i politykę prof. Tadeusza Bartosia. Szerokim echem odbiły się również opracowania prof. Elżbiety Jędrych dotyczące pomiaru kapitału społecznego w przedsiębiorstwie, dr Anny Grzywacz analizujące przywództwo w międzynarodowych organizacjach regionalnych, badania dr. hab. Zbigniewa Zimnego nad bezpośrednimi inwestycjami zagranicznymi czy prace całego Instytutu Badań Azjatyckich kierowanego przez prof. Wojciecha Hübnera. Wysokie nasycenie kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach to ogromna wartość uczelni. Na tym korzystają oczywiście studenci. W Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2021, Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 1. miejsce w kategorii Absolwent na rynku pracy.

Obniż opłatę za studia

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy wyborze studiów eksperci Uczelni Vistula są do twojej dyspozycji.

20 września ruszają Dni Otwarte Online, ostatnie w tym roku. Wydarzenie zawsze cieszy się ogromną popularnością. W jego trakcie poznasz nie tylko wybitnych wykładowców i kierunki studiów, ale także nasz bogaty program stypendialny. Zyskasz też możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji – 50% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. Zaczynamy 20 września. Sprawdź naszą propozycję i wybierz te webinary, które cię interesują.

Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu:  

vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistula.edu.pl

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt