MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Jesienią 2021 roku wracamy – w trybie podwyższonego rygoru sanitarnego – do promocji polskiego szkolnictwa wyższego na zagranicznych targach stacjonarnych.

Tradycyjnie zamierzamy się wybrać do tych krajów, skąd przyjeżdża do nas większość studentów zagranicznych.
Staramy się na bieżąco reagować na sytuację epidemiczną w wybranych krajach, a w przypadku odwołania lub przeniesienia imprez targowych zastępować je odpowiednikami w krajach, gdzie wydarzenia masowe są możliwe do zrealizowania.

Zagraniczne targi stacjonarne, zaplanowane (po zmianach, związanych z przeniesieniem pierwotnie zapowiedzianych imprez i wg stanu na 16.09.2021) na tę jesień to:

  • TURCJA, Stambuł – 23-24 października 2021 (IEFT)
  • KAZACHSTAN, Ałmaty – 1-2 listopada 2021 (IEF Bolashaq)
  • ROSJA, Moskwa – 6-7 listopada 2021 (Obrazovanie i kariera)
    Zgłoszenie udziału

Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, żeby targi odbyły się w sposób bezpieczny i zgodny z zaleceniami epidemiologicznymi.

Serdecznie zapraszamy uczelnie członkowskie do zgłoszenia udziału w targach.
Możliwość zgłoszenia udziału wystartuje 20 września 2021.

Ze względu na bezpieczeństwo epidemiczne, prosimy o zgłoszenie jednego uczestnika od uczelni do jednej imprezy targowej.

W przypadku dodatkowych wymogów ze strony organizatorów, praca na stoisku narodowym Study in Poland może zostać zorganizowana w trybie zmianowym.

Może także zaistnieć konieczność wprowadzenia limitu uczestniczących w stoisku uczelni, w tym przypadku decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Prosimy o śledzenie sytuacji epidemicznej w wybranych przez Państwa destynacjach, a także sprawdzanie informacji konsularnych pod kątem obowiązków wizowych (dot. Rosji i Kazachstanu).

Kwestie logistyczne i wjazdowe, w tym związane z wymogami epidemicznymi w krajach docelowych przedstawiciele zgłoszonych na targi uczelni załatwiają we własnym zakresie. My ze swojej strony zapewnimy Państwu zaproszenia wizowe od organizatorów targów.

Zachęcamy do rezerwowania połączeń lotniczych z elastyczną datą, a hoteli – w opcji w pełni zwrotnej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia lub odwołania wydarzenia, w przypadku niekorzystnej sytuacji epidemicznej lub wprowadzenia obostrzeń, uniemożliwiających zorganizowanie imprezy masowej.

W przypadku odwołania przez organizatorów wydarzeń stacjonarnych, zastąpimy je targami online, skierowanymi na powyższe regiony.

Pomimo tej całej niepewności, mamy nadzieję na owocną jesień rekrutacyjną i serdecznie zapraszamy Państwa do wybrania się z nami tam, skąd przyjeżdża najwięcej studentów zagranicznych!

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!