MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


W ramach uzupełnienia oferty wyjazdów na targi stacjonarne, a także chcąc dotrzeć do kandydatów na ważnych dla Polski rynkach, dostęp do których jest obecnie z różnych względów utrudniony, wzbogacamy jesienną ofertę "Study in Poland" o szereg wydarzeń online.

W październiku 2021 skorzystamy z oferty naszych wieloletnich partnerów wystawowych w Mińsku, którzy organizują trwające przez cały miesiąc międzynarodowe targi edukacyjne online „Education and Career 2021”. Expoforum.by, bo to o nich mowa, posiadają własną platformę do wydarzeń wirtualnych, dającą różne możliwości interakcji i prezentacji oferty edukacyjnej. Żeby nie ograniczać się do rozwiązań organizatorów, skorzystamy z możliwości PVP – Perspektywy Virtual Platform, gdzie przekierujemy ruch ze stoiska „Study in Poland” na platformie expoforum.by, a każdej uczelni zapewnimy własne stoisko wirtualne, zaaranżowane wg własnych potrzeb, z możliwością prowadzenia rozmów z kandydatami na własnym czacie.

25 listopada 2021 zorganizujemy własne wydarzenia promocyjno-informacyjne, skierowane do kandydatów z Ukrainy i Białorusi, których nie tylko zaprosimy do rozbudowanej strefy EXPO, ale i zaproponujemy im ciekawy program na scenie głównej, z którego dowiedzą się o najważniejszych aspektach procesu rekrutacji, ofercie studiów w Polsce, a także perspektywach dalszego rozwoju zawodowego. Do wydarzenia wykorzystamy platformę wirtualną Perspektyw, poprzedzimy go, oczywiście szeroką kampanią informacyjną w krajach docelowych.

2 grudnia 2021 odbędzie się podobne wydarzenie promocyjno-informacyjne Study in Poland, tym razem skierowane do studentów z Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Tadżykistanu.

Możliwość zgłoszenia udziału w powyższych wydarzeniach online uruchomimy 22 września 2021.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!