MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


– Kiedy ja zdawałem maturę, nie było jeszcze Salonów Maturzystów i musieliśmy sami szukać informacji o czekającym nas egzaminie – powiedział Jan Szopiński, wiceprezydent Bydgoszczy w czasie uroczystości otwarcia Bydgoskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2012 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, w budynku przy Alei Beanusa.

W inauguracji Salonu, której gospodarzem był prof. Janusz Ostoja-Zagórski, rektor UKW, wzięli udział: Ewa Mes, wojewoda kujawsko-pomorski, Anna Łukaszewska, kujawsko-pomorski kurator oświaty i Irena Łaguna, dyrektor OKE w Gdańsku. Pani wojewoda również wspominała własną maturę i życzyła młodym ludziom sukcesu na tym najważniejszym egzaminie.

Na Bydgoski Salon przyjechała młodzież tłumnie z Bydgoszczy i wielu innych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego. Sale, w których odbywały się prezentacje OKE w Gdańsku zapełniły się błyskawicznie maturzystami. Długie kolejki ustawiły się do stoisk OKE w Gdańsku, gdzie można było otrzymać przykładowe arkusze maturalne i do stoiska Perspektyw, gdzie na maturzystów czekały Informatory.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!