MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Już po raz szósty ruszyły Drogowskazy Kariery – Ogólnopolski Program Edukacyjny na rzecz rozwoju kariery studentów. Projekt został stworzony, aby poprawić konkurencyjność absolwentów polskich uczelni wyższych na rynku pracy oraz pomóc studentom w odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju.

W ramach tegorocznej edycji, która odbywa się w dniach 11-22 marca na 22 uczelniach w największych miastach Polski zorganizowane zostaną profesjonalne szkolenia – warsztaty, case studies, a także debaty i panele dyskusyjne, jak również promocje ofert pracy, praktyk i staży w renomowanych firmach polskich i zagranicznych. Wszystko po to, by ułatwić studentom odnalezienie najlepszej ścieżki kariery oraz umożliwić świadome kształtowanie przyszłości zawodowej.

Podczas szkoleń, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i zainteresowań studentów, uczestnicy będą mogli zmierzyć się z praktycznymi problemami biznesowymi i rozwinąć swoje umiejętności, zarówno twarde, jak i miękkie. W tym roku warsztaty przeprowadzą m.in. specjaliści z takich firm, jak Deloitte, ACP Pharma oraz wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.

Podczas debat i paneli dyskusyjnych studenci dowiedzą się, jak zwiększyć własną atrakcyjność na rynku pracy, a także będą mieli okazję zadać pytania ekspertom ze świata polityki, nauki i biznesu. Gościem tegorocznej debaty na Uniwersytecie Wrocławskim będzie prezes Browaru Ciechan Krzysztof Fałdowski.

Ponadto w czasie Drogowskazów Kariery, dzięki bezpośredniej promocji firm, studenci poznają specyfikę pracy w interesujących ich branżach oraz wymagania potencjalnych pracodawców. Co więcej, będą mogli podzielić się z nimi swoimi oczekiwaniami.

W tym roku Drogowskazy odbędą się w następujących miastach: Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu.

Więcej informacji na www.drogowskazykariery.pl.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt