MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

 

W dniach 24-26 maja 2013r. Koło Studentów Biofizyki "Nobel" Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje II Międzynarodową Konferencję Studentów Biofizyki, której celem jest umożliwienie studentom przedstawienia wyników własnych prac badawczych oraz nawiązania kontaktów międzyuczelnianych. W oparciu o doświadczenia z poprzednich lat zasięg tegorocznej konferencji został rozszerzony na stopień międzynarodowy.

Co roku Konferencja Studentów Biofizyki cieszy się dużym zainteresowaniem wśród studentów, a także innych przedstawicieli świata nauki. Organizatorzy przewidują powtórzenie sukcesu z poprzednich lat, tym samym oczekując dużej liczby uczestników, biorących zarówno aktywny jak i bierny udział w Konferencji.

Studenci będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia w formie posteru lub prezentacji, realizując jeden z szeroko pojętych tematów: spektroskopia, modelowanie molekularne i bioinformatyka, mikroskopia oraz biofizyka medyczna. Zaproszenie do udziału w konferencji kierowane jest nie tylko do studentów samej biofizyki, która jest interdyscyplinarną dziedziną wiedzy, ale także kierunków pokrewnych, takich jak biotechnologia, fizyka czy bioinżynieria medyczna. Jak co roku do gościnnego udziału zaproszeni zostaną studenci z Europy oraz pracownicy naukowi z największych ośrodków akademickich z Polski i zagranicy.

Więcej informacji: www.ksb-nobel.heliohost.org/icbs2.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt