MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Profesjonalni trenerzy kariery pomagali odkryć swój potencjał gościom Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego. – Brałam udział w sobotnim wykładzie. Bardzo mi się podobał i sprawił, że spojrzałam na pojęcie kariery trochę szerzej niż dotąd – stwierdziła jedna z uczestniczek spotkania z Alicją Moszyńską.

Ani fatalna pogoda, ani fakt, że warsztaty odbywały się w sobotę – dzień wolny, nie zniechęciły maturzystów do udziału w tych spotkaniach. W sali Mickiewicza PKiN były zajęte wszystkie miejsca! Warsztaty Zbuduj strategię osobistej kariery Alicji Moszyńskiej, coacha osobistej kariery oraz Żyj swoim życiem – to Ty decydujesz Mariusza Kapusty, certyfikowanego International Coach ICC, dały uczestnikom możliwość odkrycia swoich predyspozycji, określenia mocnych i słabych stron, zmiany podejścia do życia na bardziej aktywne. Najkrócej mówiąc: postanowili wziąć życie w swoje ręce, samodzielnie decydować o przyszłości.

Ważne rozmowy odbywały się także na stoiskach uczelni polskich i zagranicznych, które prezentowały swoją ofertę maturzystom. Tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Salonie, zapraszamy do przejrzenia e-katalogu – z pewnością znajdziecie tam wiele interesujących propozycji studiowania. I już teraz zapraszamy na Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY za rok!  

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt