MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W listopadowym numerze Miesięcznika Edukacyjnego "Perspektywy" i na portalu Perspektywy.pl zostanie ogłoszony, już po raz ósmy Ranking MBA Perspektywy 2021.

Ambicją Perspektyw jest profesjonalna promocja programów MBA, zarówno wśród potencjalnych kandydatów - menedżerów średniego i wyższego szczebla, jak i osób ze środowiska HR zajmujących się oceną i rozwojem kompetencji najwyżej kwalifikowanych kadr kierowniczych. W publikacji adresowanej do kadry menedżerskiej i osób zamierzających uzyskać najwyższe kompetencje w zakresie zarządzania, znajdzie się - obok pełnej wersji Rankingu - obszerny raport pokazujący tę formę studiów w Polsce i na świecie, prezentacje zwycięzców, opinie absolwentów.

Przygotowanie Rankingu nadzoruje Kapituła pod przewodnictwem prof. Elżbiety Mączyńskiej - prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Kolejna edycja rankingu trafi do rąk Czytelników po przerwie związanej z pandemią. Wykorzystaliśmy ten okres na rewizję i uaktualnienie metodologii rankingu. Ogłoszenie wyników Rankingu MBA 2021 zaplanowane jest na listopad 2021 i będzie miało uroczysty charakter.

Specjalne wydanie Perspektyw z wynikami rankingu programów MBA oraz serwis dedykowany studiom biznesowym na portalu Perspektywy.pl to okazja do promocji oferty studiów MBA rozpoczynających się w 2022 r. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości!

Termin przesyłania zleceń i materiałów reklamowych upływa 15 października br.

Do pobrania:
oferta
ankieta

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt